Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 2 / 2012

 
 

Vybrané články

Avia ve službách DHL

Avia ve službách DHL

 

Pro příznivce elektromobilů jsme zahájili seriál ekotestů, v nichž se v každém čísle chceme věnovat produkčnímu nákladnímu vozidlu či autobusu poháněnému elektřinou. Ještě před několika málo lety by byla myšlenka na... celý článek »

 
FRAIKIN  nově v pronájmu vozidel

FRAIKIN nově v pronájmu vozidel

 

Na konci března se uskutečnila slavnostní tisková konference společnosti Fraikin Česká republika a Fraikin Slovakia, na níž Ing. Marcel Šulek ve funkci výkonného ředitele symbolicky zahájil činnost tradiční značky v ČR.... celý článek »

 
Krone nabízí Euro Combi

Krone nabízí Euro Combi

 

Krone si v české lize udržuje standardní pozici mezi prvními třemi nejúspěšnějšími dodavateli přípojných vozidel kategorie O3 a O4. V souvislosti se stále diskutovanou otázkou využívání dlouhých souprav je německý... celý článek »

 
Strategie mýtného

Strategie mýtného

 

K základním znalostem autodopravců patří nejen dobrá orientace v nových elektronických soustavách moderních vozidel, ale i ve změnách mýtných systémů a ve výši sazeb. Jaké aktuální úpravy postihly naše řidiče a co mohou... celý článek »

 
Inteligentní mobilita

Inteligentní mobilita

 

Místopředseda Evropské komise Siim Kallas, komisař pro mobilitu a dopravu, vyhlásil vítěze první soutěže inteligentní mobility. Tento pojem v sobě zahrnuje nejen plánovače cest v rámci multimodální dopravy, ale zejména... celý článek »

 
Renault Trucks Turnov

Renault Trucks Turnov

 

ČSAD Turnov s.r.o. je na trhu patnáct let. Od společností, které jsme dosud na stránkách věnovaným dealerům jednotlivých značek prezentovali, se ČSAD Turnov s.r.o. odlišuje. Severočeská dopravní společnost totiž nedávno... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz