Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 26. července 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Speciální vydání Truck & business

Prezentujte se v mimořádné příloze časopisu Truck & business FLEET TIPY ZIMA - JARO 2018/19, která vyjde i jako příloha deníku Hospodářské noviny a týdeníku Ekonom. Prestižní a současně ekonomicky dostupná forma prezentace pro všechny dodavatele silniční autodopravy. Více informací o projektu zde

Renault Trucks: Urban Lab 2 splnil zadání

Po osmi měsících vývoje a sedmi měsících testování prototypu distribučního vozidla Urban Lab 2 dosáhl Renault Trucks snížení spotřeby paliva a emisí CO2 v městském a příměstském prostředí o 12,8% v porovnání se standardním vozidlem. Tohoto výsledku bylo dosaženo optimalizací aerodynamiky, pohonu,... celý článek »

Nástavba Kögel Strong & Go – Code XL: jde to i bez latí

Pro všechny varianty valníkových návěsů Kögel Cargo, Mega a Lightplus generace Novum je teď volitelně k dispozici zcela nová nástavba Kögel Strong & Go. Tato nástavba splňuje požadavky normy DIN EN 12642 Code XL na pevnost nástavby a směrnici Daimler 9.5 bez použití zásuvných latí. Certifikát pro... celý článek »

Hödlmayr: jen v Německu chybí 45 tisíc řidičů

Nedostatek profesionálních řidičů se stává hlavním problémem celého odvětví logistiky. Podle údajů Světové banky chybí řidiči nákladních automobilů v celé Evropě – jen v Německu jich schází asi 45 tisíc. Společnost Hödlmayr, jako jeden z největších evropských specialistů na automobilovou logistiku,... celý článek »

Platforma RIO roste

RIO dále roste: Od teď si zákazníci mohou objednávat logistické služby RIO Geo a RIO Order. Nová služba RIO Perform nabízí podrobné analýzy řidičů a flotil všech vozidel. Také dvě nové partnerské služby RIO usnadňují uživatelům každodenní činnost: Služba MAN ServiceCare je nabídka pro proaktivní... celý článek »

SCANIA CO2NTROL CUP s v plném proudu

Řidiči nákladních vozidel středoevropského regionu Scania CER (Česká republika, Slovensko a Maďarsko) patří podle hodnocení Scania Driver Support mezi nejlepší na světě. Řidiči teď mohou své schopnosti porovnat v přímém souboji s ostatními. Do SCANIA CO2NTROL CUPU se totiž v regionu CER přihlásilo... celý článek »

Eurowag: Nákladní silniční přeprava stojí na prahu nové éry

Nákladní silniční přeprava stojí díky inovacím a nástupu nových a chytřejších technologií na prahu nové éry. Podobně jako internet a chytré telefony od základu změnily životy jednotlivců, promění digitální technologie a z toho odvozené chytré služby způsob fungování přepravních společností. V čele... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Testovací den
  • Nabídka pro rozvážkovou službu
  • Morální intuice
  • Přínos programu OptimTyre

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr