Renault Trucks Square  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Renault Trucks Square

Renault Trucks Square

 
renault-2

sobota, 7. března 2015

Renault Trucks Square je název nového showroomu Renault Trucks, který otevřel své brány 2. března. Tento prostor o rozloze 1 200 m2 je připraven pro vystavení desítky vozidel a samozřejmě pro přijetí zákazníků, novinářů a dalších významných hostů během jejich návštěv Lyonu, kolébky značky Renault Trucks.

 

Prostory Renault Trucks Square, které jsou výhradně určené této značce, prezentují zákazníkům, novinářům ale i zástupcům veřejné správy vozidla nové modelové řady a s nimi spojenou nabídku služeb. Toto místo je v případě potřeby otevřeno také zástupcům obchodní sítě a interním zaměstnancům. „Díky Renault Trucks Square, máme k dispozici velmi krásný nástroj pro propagaci naší značky, našich vozidel a služeb“ vysvětluje Catherine Bach, ředitelka komunikace Renault Trucks, „toto místo představuje naše barvy, naše hodnoty a umožňuje nám přivítat návštěvníky v příjemném prostředí, kde se mohou seznámit se světem Renault Trucks, obklopeni vystavenými vozidly.“

Renault Trucks Square se nachází v historickém sídle značky v Saint-Priest (Rhône). Díky své rozloze 1 200 m² může tento prostor přijmout více než 100 osob. Už při samotném vstupu do velké haly se návštěvník ponoří do světa Renault Trucks, kde mu expozice připomíná více než 120 let historie značky. K vidění jsou různé modely: od nejstarších vozidel Berliet až po futuristický koncept vozidla Optifuel Lab 2, který v sobě spojuje řadu různých inovativních technologií přispívajících ke snižování spotřeby paliva.

Showroom tvoří dva modulární prostory. Prvním z nich je konferenční centrum vybavené nejnovějšími audiovizuálními technologiemi s kapacitou 100 sedících osob. Druhým je pak výstavní prostor určený pro prezentaci vozidel současné modelové řady Renault Trucks a s ní spojenou nabídku služeb, která je představena pomoci interaktivních dotykových obrazovek. Součástí expozice jsou také dva motory plnicí emisní normu Euro 6. 

 

Napsal: Tisková zpráva

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz