T P-ROAD pro Autodoprava Lišákmax s.r.o.  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » T P-ROAD pro Autodoprava Lišákmax s.r.o.

T P-ROAD pro Autodoprava Lišákmax s.r.o.

 
lisak

úterý, 12. května 2020

Model Renault Trucks T 460 P-Road si převzal vůbec první český zákazník, kterým je společnost Autodoprava Lišákmax s.r.o. Tahač adaptovaný na podvozek z produkce specializované továrny Used Trucks značky Renault Trucks představuje všestranné a okamžitě dostupné řešení na trhu ojetých nákladních vozidel.

 

Podvozek modelové řady T v konfiguraci 4x2 X-LOW byl v rámci adaptačního procesu důkladně zkontrolován techniky a vybaven motorem DTI 11 o výkonu 460 k, robotizovanou převodovkou Optidriver se strategií řazení FUEL ECO a hydraulickým retardérem. Na vozidlo byly rovněž instalovány nové podélníky a spoje. Nedílnou součástí realizované přestavby je záruka výrobce Renault Trucks a kompletně aktualizovaná technická dokumentace.

Renault Trucks T P-ROAD je osazen valníkovou nástavbou s třístranných shrnovacím systém CS Mega, jejíž kapacita je 20 palet.

„Renault Trucks P-ROAD pro mě představuje ideální a rychle dostupné řešení pro potřeby mého podnikání. Se značkou Renault Trucks mám bohaté zkušenosti díky provozování modelu Midlum a tak věřím, že má spokojenost bude pokračovat i s T P-ROAD,“ řekl Lubomír Dubašak, majitel společnosti Autodoprava Lišákmax, s.r.o.

 

 

 

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz