Edice Renault Trucks T 01 Racing: přestavba pro ojeté vozy  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Edice Renault Trucks T 01 Racing: přestavba pro ojeté vozy

Edice Renault Trucks T 01 Racing: přestavba pro ojeté vozy

 
renault-2

úterý, 10. března 2020

Renault Trucks představuje speciální edici T 01 Racing u příležitosti uvedení 13 litrového motoru o výkonu 480 k do své nabídky ojetých vozidel. Při tvorbě návrhu designu vozidla, se studio Halle du Design, nechalo inspirovat světem automobilových závodů. Renault Trucks T 01 Racing, který byl kompletně přestavěn v továrně pro ojetá vozidla, přichází na trh včetně roční záruky výrobce.

 

Renault Trucks představuje novou edici se sportovním vzhledem u příležitosti uvedení 13 litrového motoru do své nabídky ojetých vozidel: Renault Trucks T 01 Racing.

Design tohoto vozidla Euro 6 poslední generace navrhli designéři studia Halle du Design (HDD), vlastního oddělení designu francouzského výrobce. Inspirace ze světa automobilových závodů se přetavila do moderního designu, který podtrhuje technický výkon vozidla. 

Exteriér vozidla je nepřehlédnutelný díky kombinaci tří odstínů na bílém pozadí: třpytivě černé, ohnivě červené a ostře žluté barvy. Ohnivě červená barva byla použita i ve vnitřní části světlometů. Výjimečné reflexní polepy zdůrazňují inspiraci ze světa automobilových závodů, který připomínají i další barevné prvky na sluneční cloně, kolech, mřížce chladiče a zpětných zrcátkách.

Interiér vozidla pocit světa automobilových závodů ještě znásobuje. Po otevření dveří zaujmou prahy v ohnivě červené a ostře žluté barvě. Řidiče osloví kombinace antracitově šedého a karbonového odstínu interiéru. Odkládací přihrádka před spolujezdcem má také červenou rukojeť.

Na přání si může zákazník zvolit další komponenty jako LED světelnou rampu, střešní klaxon nebo dolakování některých prvků.

Přestavba vozidla  Renault Trucks T 01 Racing probíhá ve specializovaném závodě Used Trucks Factory, který je určený pro renovaci a úpravy ojetých vozidel francouzského výrobce a garantuje stejné standardy jako při výrobě nového vozidla. Továrna Used Truck Factory je součástí průmyslového areálu značky v Bourg en Bresse.

Renault Trucks T 01 Racing je ojeté vozidlo, které vybrali, přestavěli a připravili odborníci z Renault Trucks v souladu se standardy výrobce a s použitím certifikovaných originálních dílů.  Má nízký počet najetých kilometrů a je dodávané společně se zárukou na 12 měsíců anebo 120 000 km.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz