Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt

Truck produkt

„Navrhni si kamion a proslav se“

„Navrhni si kamion a proslav se“

čtvrtek, 5. března 2015

Renault Trucks opět po roce podpoří společně se svým dlouholetým zákazníkem společností Luděk Volšička – Volšantrans propagaci vítězného návrhu druhého ročníku soutěže „Navrhni si kamion a proslav... celý článek »

 
Viapass pro nákladní automobily

Viapass pro nákladní automobily

čtvrtek, 19. února 2015

Belgie představila satelitní mýtný systém Viapass pro nákladní automobily, jehož spuštění plánuje od 1. ledna 2016. Mýtný systém bude zahrnovat silniční síť, kde jsou v současné době poplatky hrazeny... celý článek »

 
Fuso Canter Hybrid 7C15

Fuso Canter Hybrid 7C15

pondělí, 16. února 2015

Mercedes se může pochlubit velmi širokou nabídkou v segmentu rozvážkových typů zabírajících vozidla celkové hmotnosti od 3,5 do 40 tun, ať již v provedení sólo vozů, souprav či nejrůznějších nástavbových verzí.... celý článek »

 
Dny sklápěcích vozidel

Dny sklápěcích vozidel

pondělí, 16. února 2015

Fliegl patří ve statistice registrovaných přípojných vozidel kategorie O3 a O4 i v České republice dlouhodobě mezi prvních deset nejprodávanějších značek. Využili jsme pozvání od vedení renomované tradiční německé... celý článek »

 
Scania Fleet Management System pomohl najít ukradený tahač

Scania Fleet Management System pomohl najít ukradený tahač

pátek, 13. února 2015

Přepravní společnost Duvenbeck Logistik s.r.o. má ve svém vozovém parku 11 Scanií. Jedna z nich byla skutečným lákadlem pro nenechavého zloděje a zelený tahač beze stopy zmizel přímo ze zázemí firmy u Mladé... celý článek »

 
Novinky  stavební  řady  Renault Trucks na výstavě  INTERMAT

Novinky stavební řady Renault Trucks na výstavě INTERMAT

středa, 11. února 2015

Renault Trucks představí novinky své stavební řady na výstavě Intermat v Paříži - Nord Villepinte od 20. do 25. dubna 2015. Na stánku francouzského výrobce budou vystaveny mimo jiné tyto modely Renault Trucks C... celý článek »

 
Český plynárenský svaz informuje

Český plynárenský svaz informuje

čtvrtek, 29. ledna 2015

Český plynárenský svaz (ČPS) zorganizoval Setkání s médii, které se konalo 21. ledna v areálu Era svět v Praze na Jungmannově náměstí. Alespoň pár aktuálních informací z tohoto setkání je obsahem... celý článek »

 
RENAULT TRUCKS s robotizovanou převodovkou

RENAULT TRUCKS s robotizovanou převodovkou

pátek, 23. ledna 2015

Vozidla modelové řady Renault Trucks K mohou být nyní vybavena robotizovanou převodovkou Optidriver Xtrem. Sekvence řazení je přizpůsobena pro provoz v náročných podmínkách a celkové zatížení soupravy tak může... celý článek »

 
Renault Truck pro Norbert  Norbert Dentressange: „Garance vyrobeno ve Francii“

Renault Truck pro Norbert Norbert Dentressange: „Garance vyrobeno ve Francii“

pondělí, 12. ledna 2015

Renault Trucks předal společnosti Norbert Dentressangle klíče od prvních 100 vozidel z celkové objednávky 530 vozidel nesoucí označení „Garance vyrobeno ve Francii.“ Po testování v reálných podmínkách provozu,... celý článek »

 
Volvo FH s extra nízkou kabinou

Volvo FH s extra nízkou kabinou

úterý, 6. ledna 2015

Modely Volvo FH a Volvo FH16 jsou nyní dostupné s extra nízkou kabinou a jsou navrženy zejména pro důlní operace s vysokými nároky na produktivitu a pro aplikace, při nichž nad střechou kabiny pracuje... celý článek »

 
 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz