Trucky Renault Trucks pro C.S. Cargo  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Trucky Renault Trucks pro C.S. Cargo

Trucky Renault Trucks pro C.S. Cargo

 
dopravci-0

středa, 17. června 2015

Společnost O. K. Trans Praha spol. s r.o. převzala 10 Renault Trucks T 480 lowdeck, které se staly prvními modely této francouzské značky v jejím vozovém parku. Významný český dopravce tak rozšiřuje řady zákazníků spoléhajících na dálkovou řadu T, oceněnou titulem International Truck of the Year 2015.

 

Klíče od 10 Renault Trucks T 480 High Sleeper Cab v konfiguraci tahač 4x2  lowdeck si v uplynulých dnech převzali zástupci společnosti O. K. Trans Praha spol. s r.o. Předané modely dálkové řady T jsou vybaveny motorem DTI 13 s výkonem 480 k, robotizovanou převodovkou Optidriver, která se vyznačuje zcela novým přechodem mezi jednotlivými převodovými stupni verzi, motorovou brzdou Optibrake + a balíčkem inteligentních technologií Fuel eco. Vozidla řady T, která se pyšní titulem International Truck of the Year 2015 rozšiřují stávající flotilu O. K. Trans, která čítá více jak 300 vozidel a budou využívána na mezinárodních trasách při přepravě různého typu zboží v rámci celé Evropy. Poprodejní služby předaných modelů zajistí podle potřeby Volvo Group Truck Centrum v Loděnici.

„Ve chvíli, kdy jsme se rozhodovali o nákupu nových vozidel, jsme měli k dispozici nejen klíčové technické parametry modelové řady T, ale především osobní zkušenost z jejího důkladného testování v rámci naší společností v reálném provozu. To vše nám dalo nejlepší hodnotu „value for money“ a bylo klíčovým faktorem proč vsadit na značku Renault Trucks. Pro naši společnost představuje zmíněnou hodnotu „value for money“ především příznivá spotřeba, pořizovací náklady, náklady na údržbu a spolehlivost vozidla. Nesmím však opomenout ani design vozidla, který přispívá k efektivitě provozu a pro řidiče velmi důležitou část v podobě komfortní kabiny a ergonomického místa pro řízení.“ řekl Zdeněk Zderadička, ředitel a jednatel společnosti O.K. Trans Praha spol. s r.o.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz