Toni Car Transport si vybral Renault Trucks  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Toni Car Transport si vybral Renault Trucks

Toni Car Transport si vybral Renault Trucks

 
renault-2

pondělí, 11. února 2019

Společnost Toni Car Transport, s.r.o. rozšířila svůj vozový park o čtyři tahače Renault Trucks T High 480. Majitel firmy, Antonín Šašek, si během slavnostní předávky v Renault Truck Centru Praha - Čestlice převzal klíče od nových vozidel z rukou obchodního ředitele Renault Trucks ČR Štefana Krajčiho.

 

Předané modely T High 480 v konfiguraci 4x2  jsou dotovány motorem DTI 13 se systémem vysokotlakého vstřikování common rail o výkonu 480 k. Součástí vybavení vozidel je systém Optivision nové generace s integrovanými mapovými podklady přímo ve vozidle, který zajišťuje vyšší komfort řízení bez ztráty spojení, díky 100% geografickému pokrytí s daty uloženými ve vozidle, adaptivní tempomat Eco Cruise control s novým nastavením změny převodových stupňů a funkcí Optiroll, ukazatel zatížení náprav a systém Optifleet pro správu vozového parku „na klíč.“

Komfort na palubě vozidla poskytne nadstandardně vybavená kabina se zesílenou tepelnou izolací v provedení Ultimate Bronz s řadou odkládacích prostor a úložných boxů a odvětrávaným sedadlem řidiče. K pohodlí při jízdě přispívá audio navigační systém ROADPAD+ s integrovanou navigací pro nákladní vozidla TomTom, který dále nabízí řidiči možnost poslechu hudby, anebo používání mobilního telefonu pomocí hands-free sady.

Tahače T High 480 byly dodány společně se servisní smlouvou Excellence v délce trvání 5 let a ročním projezdem 120 000 km. Pro řidiče je navíc připraven roční program zaměřený na optimální využití vozidla a techniku jízdy, který odborně zaštítí školitelé z Renault Trucks. Servisní služby vozidel podle potřeby zajistí Renault Truck Centrum v Praze – Čestlicích.

„Naše společnost v rámci výběrového řízení testovala hned několik konkurenčních značek vozidel a nejlepších výsledků dosáhl právě model dálkové řady T. K našemu rozhodnutí volby Renault Trucks přispěl nejen samotný výkon vozidla, ale také přístup obchodního zastoupení, nabídka servisních služeb a v neposlední řadě také poznatky a postřehy našich řidičů, kteří měli možnost model T testovat v reálných podmínkách. Z jejich hodnocení, které ovlivňují i ty nejmenší detaily, vzešla vítězně dálková řada T díky svým jízdním vlastnostem, snadnému a intuitivnímu ovládání a pohodlím v kabině, kde prim hrálo především otočné sedadlo a horní lůžko Ultimate, které lze přestavit na úložný prostor.“, řekl Antonín Šašek, majitel společnosti.

Toni Car Transport, s.r.o.
Česká dopravní společnost Antonín Šašek – Toni Car, založená v roce 1990, se v roce 2000 transformovala na Toni Car Transport s.r.o. Specializuje se na vnitrostátní a mezinárodní dopravu, zasílatelství a přepravu chladírenskými návěsy především do Skandinávie. Vozový park čítá na 30 vozidel od chladírenských dodávek až po velkoobjemové soupravy. S provozem vozidel značky Renault Trucks má společnost zkušenosti od roku 2006, kdy v jejich službách spolehlivě působily legendární Magnumy. V letošním roce na ně navazují čtyři modely Renault Trucks T High 480.

 

 

 

 

 
renault-2
 
 
 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz