Renault Trucks a BC Lotgistics úspěšně spolupracují  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Renault Trucks a BC Lotgistics úspěšně spolupracují

Renault Trucks a BC Lotgistics úspěšně spolupracují

 
renault-2

neděle, 18. května 2014

Spolupráce mezi společností BC LOGISTICS, s.r.o. a značkou Renault Trucks úspěšně pokračuje i v letošním roce, kdy se vozový park otrokovického dopravce rozrostl o 11 vozidel řady T. Klíče od prvních modelů T si z rukou generální ředitele Volvo Group Czech Republic, s.r.o. Roberta Grozdanovského převzal majitel společnost Antonín Sieklik.

 

Vozidla budou nasazena do provozu v rámci zemí Evropské unie při přepravě pneumatik a automotive produktů. BC Logistics sází na modely T 460 k a T 480 k HIGH SLEEPER CAB, které jsou vybaveny systémem Optifleet pro správu vozového parku. Model T 480 k HSC nabízí zcela rovnou podlahu, dostatek prostoru, úložných schránek a poskytuje vysoký komfort za volantem, což ocení především oba řidiči, kteří se budou za volantem tohoto modelu při dálkových trasách střídat. Nově předaná vozidla byla dodána společně se servisní smlouvou Excellence.

Při této příležitosti společnost Volvo Group Czech Republic oficiálně převzala od koncernu BC Logistic, do kterého spadá i bývalý dealer RS Trucks, servisní aktivity Renault Trucks v Ostravě. Volvo Group tak nyní zaštiťuje poprodejní služby pro své zákazníky na Moravě ve vlastních servisních centrem.

 

Napsal: Tisková zpráva

 
renault-2
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz