Nový generální ředitel Renault Trucks  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Nový generální ředitel Renault Trucks

Nový generální ředitel Renault Trucks

 
lide-2

čtvrtek, 30. ledna 2020

Do funkce generálního ředitele Renault Trucks pro Českou republiku a Slovensko byl k 1. lednu 2020 jmenován Pierre Jean Verge Salamon. Záhy nato měli zástupci odborných médií příležitost osobního setkání s novým nejvyšším zástupcem francouzské značky. Představení se konalo v Renault Truck Centru v Čestlicích.

 

Znovu po letech byla vytvořena organizační struktura v čele s generálním ředitelem, která bude výhradně určena pro zákazníky francouzské značky. Nový ředitel k tomu říká: „Naším cílem je v prvé řadě spokojenost klientů. Renault Trucks je značkou, která je svým zákazníkům nablízku a je jim opravdovým partnerem v každodenním podnikání. Nabízí jim prověřené a uživatelsky přívětivé technologie a ekonomická řešení, která odpovídají jejich potřebám, a to s podporou silné globální skupiny Volvo.“

Pro Pierra Salamona (46) jsou v nové funkci největší výzvou lidé: „Chceme budovat společně s našimi zákazníky silné a dlouhotrvající vztahy. Jsme připraveni naslouchat jejich potřebám a očekáváním, na která chceme reagovat inovativní nabídkou řešení a služeb. Zaměříme se důkladněji na celkovou nabídku, která bude zahrnovat nejen samotný nákup vozidla nebo servisní služby, ale také sledování nákladů po celou dobu provozního cyklu vozidla. Tím vším je chceme přesvědčit, že volba značky Renault Trucks byla volbou správnou.“

Bohaté manažerské zkušenosti
Nový ředitel působí ve Volvo Group více než 15 let. Převážnou část kariéry strávil na asijském kontinentě na různých manažerských pozicích pro značky Renault Trucks, Volvo Trucks a UD Trucks v Thajsku, Indonésii, Indii a naposledy v Japonsku.

Narodil se v Kanadě, ale vyrůstal ve francouzském městě Toulouse. Jeho velkým koníčkem je ragby, kterému se aktivně věnoval téměř 25 let. Je ženatý a s manželkou Celine vychovává tři děti. S rodinou žije v Praze.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz