V soutěži servisních pracovníků zvítězili Finové  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » V soutěži servisních pracovníků zvítězili Finové

V soutěži servisních pracovníků zvítězili Finové

 
volvo-2

pondělí, 6. června 2016

V celosvětově největším klání servisních pracovníků zvítězil tým Harju z Finska. V době od 31. května do 1. června proběhlo finále soutěže VISTA, celosvětové soutěže servisních pracovníků společností Volvo Trucks a Volvo Buses. Vítězný tým Harju z Finska si vavříny za první místo vybojoval výjimečnou týmovou prací a výbornou schopností řešit problémy.

 

Na slavnostní večeři, uspořádané 1. června, byli vyhlášeni vítězové soutěže VISTA 2016 (Volvo International Service Training Award – Mezinárodní soutěž o cenu pro servisní pracovníky společnosti Volvo): Team Harju z Finska.

 “Je to neuvěřitelné – jsem nesmírně pyšný a šťastný na celý svůj tým,” řekl Immo Harju, vedoucí týmu Harju. “VISTA je vždy velmi náročná soutěž. Pokud chcete být úspěšný, musíte se připravovat každý den. Dokonce i během finále jsme se učili nové věci – takže znovu vyhrát je opravdu neskutečné, dodává Immo Harju, vedoucí týmu Harju.

První část soutěže, ve které účastníci odpovídali na teoreticky zaměřené otázky, byla tříkolová a jednotlivá kola proběhla v září, listopadu a únoru. Nejlepší týmy pak postoupily do dubnového regionálního semifinále. Ze semifinále vzešlo 32 týmů pro celosvětové finále, které proběhlo v době od 31. května do 1. června v Göteborgu.

Vítězem soutěže VISTA je vlastně každý, kdo se zúčastní. Nejdůležitějším výsledkem je totiž rozvoj schopností, o což jde v této soutěži především. Prvořadým cílem soutěže VISTA je rozvíjet a vylepšovat zkušenosti, znalosti i dovednosti účastníků a posilovat jejich schopnost spolupráce. To se pak projeví v podobě kvalitnější práce odváděné v servisech po celém světě. Soutěž VISTA tím v konečném důsledku přispívá také k vylepšování zákaznického servisu a k větší spokojenosti zákazníků.

„Soutěží VISTA dáváme najevo, jak moc si ceníme práce odváděné v servisech po celém světě. Je však i způsobem, jak rozvíjet prvek, kterého si zákazníci cení nejvíce. Tím je špičkový servis,” říká Claes Nilsson, prezident společnosti Volvo Trucks.

Výsledky finále soutěže VISTA 2015 – 2016

1. místo: Tým Harju, Finsko

2. místo: Tým Zarren 1, Belgie

3. místo: Tým de Fietsemakers, Holandsko

Nejlepší týmový duch: Swissta, Švýcarsko

Nejlepší nováček: Tým Riga, Lotyšsko

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz