Volvo má za sebou road show  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Volvo má za sebou road show

Volvo má za sebou road show

 
volvo-2

čtvrtek, 24. září 2020

(Tisková zpráva Volvo Trucks) Po odloženém slavnostním uvedení nové modelové řady Volvo Trucks na přelomu února a března tohoto roku, ke kterému došlo kvůli pandemii koronaviru, jsme mohli českým zákazníkům v termínu 1.-11. září konečně představit celou novou modelovou řadu Volvo.

 

V termínu 1.-11.9.2020 jsme na našich Truck Centrech v Nýřanech, Klecanech, Hradci Králové a Olomouci mohli konečně představit a předvést celou novou modelovou řadu nákladních vozidel Volvo Trucks českým zákazníkům.

Zákazníci, ale i novináři měli možnost vidět modely Volvo FH, FH16, FM a FMX. Do expozice bylo zakomponováno také jedno vozidlo na plynový pohon Volvo FH LNG se speciálně upraveným návěsem, který zvyšuje aerodynamiku celé soupravy a snižuje tím celkovou spotřebu paliva.

Pozdní odpoledne a večer se nesl v přátelské atmosféře pod heslem ”MADE FOR YOU. Během celé akce bylo možno si promluvit s obchodními zástupci a dalšími zaměstnanci Volvo Trucks. Expozice byla koncipována jak v interiéru servisů, tak i venku, abychom předešli možným komplikacím spojeným s omezeními týkajícími se COVIDu. Během bloků prezentací se zákazníci od specialistů Volvo Trucks dověděli všechny důležité detaily o novinkách, které vozidla nabízí.

”Není to největší představení vozidel z pohledu velikosti celé události, ale je to největší uvedení vozidel z hlediska množství modelů a vylepšení, která vám přepravcům a řidičům pomohou ve vaší práci,” uvedl generální ředitel Volvo Group Czech Republic pan Gustav Mårgård.

Prezentace o produktech Volvo FH a FH16, kterou vedl obchodní ředitel Vladimír Sklář, byla zaměřena především na novinky týkající se vylepšeného exteriéru – maska, logo, nové světlomety, ale hlavně interiéru, kde se designéři zaměřili především na pohodlí a praktičnost pro řidiče, což plně splňuje zcela nový digitální displej a spousta úložných prostor v kabině.

Michal Zikán – obchodní zástupce Volvo Trucks představil novinky u vozidel Volvo FM a FMX, kde jsou změny viditelné na první pohled a to především zcela novou platformou kabiny a také viditelností z kabiny. Vozidla je možné vybavit novými bočními kamerami, které zvyšují bezpečnost řidiče při jeho práci. U vozidla Volvo FMX je možné vybavit jej novou dvojnápravou schopnou přepravit až 38 t.

Vladimír Myslík, jak už je jeho zvykem, chtěl zákazníky upozornit na všechna vylepšení, která souvisí s bezpečností. Podrobněji se zmínil o zobrazeních na digitálním displeji, o bezpečnostním prvku zobrazení dopravních značek, ale také promluvil o adaptivních dálkových světlometech, která jsou opravdovým zážitkem z jízdy, ale hlavně je to další bezpečnostní prvek, který je pro Volvo Trucks tolik zásadní. Zdůraznil důležitost a nepostradatelnost řidičů pro náš běžný život a fakt, že vše co jsme po uplynulá léta vyvíjeli, jsme dělali opravdu hlavně pro ně a jejich bezpečí.

S důležitostí servisu a celkové údržby vozidel nás seznámil Pavel Kosík – ředitel poprodejních služeb.

” O nových modelech a jejich novinkách jste již slyšeli, ale co je opravdová novinka, se kterou bychom se rádi pochlubili je fakt, že všechna Truck Centra jsou s vašimi vozidly, která mají uzavřenou servisní smlouvu, vzdáleně propojená. Dnes už dokážeme monitorovat vaše vozidla nejen prostřednictvím Dynafleetu, ale aktivně pracujeme s aktuálními provozními údaji a snažíme se proaktivně minimalizovat neočekávaná odstavení vozidel,” řekl Pavel Kosík během své prezentace.

Celá roadshow proběhla bez komplikací a setkala se jen s pozitivními reakcemi ze strany pozvaných zákazníků, kterých přišlo více než 500. Pevně věříme, že nová modelová řada Volvo Trucks je vytvořena na míru každému zákazníkovi, ale i řidiči.

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz