RTEC - soutěž poprodejních dovedností Renault Trucks  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » RTEC - soutěž poprodejních dovedností Renault Trucks

RTEC - soutěž poprodejních dovedností Renault Trucks

 
servis-2

pátek, 17. května 2019

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů Renault Trucks RTEC odstartoval. 1 642 týmů z 86 zemí od ledna poměřuje své znalosti v písemných testech s cílem zajistit si místo ve velkém finálovém klání, které se pro 24 nejlepších týmů uskuteční 19. června v Lyonu. RTEC sdružuje ty nejlepší profesionály z distribuční a servisní sítě Renault Trucks.

 

Třetí ročník soutěže poprodejních týmů  RTEC, která je určená mezinárodní distribuční a servisní síti Renault Trucks,  je v plném proudu.

6 134 účastníků z 86 zemí, tvořící 1 642 týmů,  se přihlásilo do první části soutěže, aby se utkalo o titul "Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks“.  Do soutěže se letos nově zapojily týmy z Kuby, Chile a Indonésie.

RTEC je soutěží, která kombinuje sérii teoretických a praktických testů a vyzdvihuje znalosti a dovednosti nejlepších poprodejních profesionálů z mezinárodní sítě Renault Trucks. Soutěž dává příležitost vyzdvihnout hodnoty Renault Trucks:

Závazek vůči značce, kterou účastníci celosvětově reprezentují

Týmová práce - Renault Trucks podporuje kolektivní práci a solidaritu

Rozvoj dovedností - RTEC si klade za cíl prověřit a zlepšit znalosti svých týmů prostřednictvím technických a teoretických otázek.

Uznání poprodejních týmů, které se každodenně snaží splňovat požadavky zákazníků a zlepšovat image naší značky.

Soutěž RTEC tvoří tři části:

 - Dvě písemná kola, během nichž poprodejní týmy Renault Trucks musí zodpovědět dvě série čítající 35 otázek  zaměřených na ověření a rozvoj technických dovedností, znalost postupů  Renault Trucks a řízení vztahů se zákazníky.

- Mezinárodní finále, které se uskuteční 19. června v Lyonu, kde změří své dovednosti 24 nejlepších týmů v rámci praktických testů v reálných podmínkách a ten nejlepší z nich získá titul "Nejlepší poprodejní tým Renault Trucks".

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz