Renault Trucks nabídne program 5+  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Renault Trucks nabídne program 5+

Renault Trucks nabídne program 5+

 
renault-3

úterý, 9. června 2015

(Tisková zpráva Renault Trucks) Renault Trucks sází na osvědčené servisní kampaně a tak i v letošním roce nabízí svým zákazníkům zvýhodněný program servisních služeb 5 + určený pro všechna vozidla Renault Trucks starší 4 let.

 

Renault Trucks navazuje na úspěšný program zvýhodněných servisních služeb 5+ a pro své zákazníky v České republice připravil v letošním roce jeho novou verzi. Ta přináší výhody v podobě zvýhodněné hodinové sazby na všechny provedené práce, atraktivní slevy až 30% na širokou paletu originálních náhradních dílů, jejichž kvalita přímo ovlivňuje spolehlivost, bezpečnost a ekonomiku provozu. Výhodné nabídky tak zákazník může využít při pořízení například všech druhů filtrů, brzdových desek a obložení, brzdových kotoučů a bubnů, spojek a jejich sad, řemenů, tlumičů, zrcátek, stěračů a mnoha dalších.

Program servisních služeb 5+ je určen pro všechna vozidla Renault Trucks starší 4 let. Pro jejich registraci do tohoto programu je k dispozici adresa program5plus@renault-trucks.com, na kterou postačí zaslat jméno společnosti a VIN vozidla.

Nabídka je platná ve všech Renault Truck Centrech společnosti Volvo Group Czech Republic.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz