Optifuel Challenge 2015  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Optifuel Challenge 2015

Optifuel Challenge 2015

 
automobily

čtvrtek, 30. dubna 2015

Renault Trucks uvádí další ročník soutěže Optifuel Challenge, ve které hledá šampióna v hospodárné jízdě. Národní kolo pro Českou republiku bude probíhat od 1. května do 21. srpna 2015 a je otevřeno pro stávající i potenciální zákazníky značky Renault Trucks. Český vítěz spolu s druhým v pořadí se nominují do mezinárodního finále, které se uskuteční v jednom z evropských měst.

 

Národní kolo Optifuel Challenge 2015 je otevřeno pro majitele dopravních společností v České republice, kteří si v průběhu konání soutěže zapůjčí soutěžní soupravu Renault Trucks T + návěs, demo tahač Renault Trucks T anebo jsou majiteli modelové řady Renault Trucks T s aktivovanou službou Optifleet. V soutěži je budou reprezentovat jejich profesionální řidiči, kteří budou mít jedinečnou příležitost otestovat v reálném provozu na mezinárodních nebo vnitrostátních trasách modelovou řadu T, která se pyšní titulem International Trucks of the Year 2015 a současně změřit mezi sebou své síly.

Soutěžní soupravy Renault Trucks T 460 spolu s návěsy Kögel jsou připraveny pro zájemce o soutěž hned ve třech truck centrech v Praze, Hradci Králové a Olomouci. Hodnocení jednotlivých soutěžících bude probíhat prostřednictvím služby Optifleet na základě těchto kritérii: volnoběh, neúsporná jízda, tempomat, překročení rychlosti a poměr mezi brzděním a zastavením. 8 nejlepších českých řidičů pak změří své síly v národním finále 5. září 2015 v Truck Centru Renault Trucks v Praze Čestlicích, kde pro ně budou připraveny různé disciplíny. Dva nejlepší řidiči v hospodárné jízdě postoupí do velkého finále, které se uskuteční v jednom z evropských měst. Soutěž bude probíhat ve všech Renault Truck Centrech v České republice ve spolupráci s partnery soutěže, kterými jsou Michelin - výrobce pneumatik, Kogel - výrobce návěsové techniky a Shell  - dodavatel motorových olejů.

Výsledky jednotlivých soutěžících budou pravidelně zveřejňovány na stránkách společnosti Renault Trucks www.renault–trucks.cz, na stránkách Truckdriver Clubu www.truckdriverclub.cz a na facebookových profilech Renault Trucks ČR a Truckdriver Club.

 

Napsal: Tisková zpráva

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz