Dny dobrodružství s Renault Trucks  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Dny dobrodružství s Renault Trucks

Dny dobrodružství s Renault Trucks

 
2017-adventure-day

středa, 27. září 2017

V pořadí již třetí, úspěšný ročník akce pod názvem Renault Trucks & MKR adventure days zorganizovala značka Renault Trucks pro své zákazníky a novináře ve spolupráci s židovickou stájí MKR Technology. V uplynulém týdnu od 18. do 22. září 2017 přivítali společně ve slovenské Sekuli na 750 zákazníků z 23 zemí Evropy a Severní Afriky. Hlavní role opět patřila dakarským speciálům a sériovým modelům Renault Trucks.

 

Po předchozích dvou ročnících, které hostila „slovenská Sahara“ poblíž Senice, se celá akce letos přesunula do travnatého a lesnatého areálu u obce Sekule, který účastníkům nabídnul zcela odlišné prostředí a nové zážitky. Den plný adrenalinu, dobrodružství a nevšedních zážitků si nenechali ujít zákazníci a novináři z Evropy, Ruska ale také Severní Afriky. Ti všichni se mohli těšit na technickou prezentaci konstruktéra a majitele týmu MKR Technology Maria Kresse, jízdu v závodních speciálech K 520 a Sherpa, ale také na prověření svých dovedností za volantem modelu K 480, v buginách Polaris a při jízdě na gumových kajacích. Stranou zájmu přítomných nezůstala ani statická prezentace produktové řady Renault Trucks, kterou zastupovaly modely T 520, T 480, K 480, C 380 a Master.

Organizátoři připravili pro hosty i v letošním roce soutěžní disciplíny v jízdě na vytyčené trati s modelem K 480 a buginách Polaris, kde náročný terén plný bahna a písku dokonale prověřil jejich řidičské schopnosti a zdravý úsudek. Blízké jezero přímo vybízelo k tomu, aby se stalo součástí aktivit a tak byla letošní soutěž rozšířena o jízdu v gumových kajacích. Zkouškou odolnosti a vytrvalosti všech přítomných, nebyly jen samotné disciplíny, ve kterých šlo o součet nejlepších dosažených časů, ale také deštivé a chladné počasí. Ani to ale nemohlo zastavit zákazníky v boji o nejvyšší příčku. Ten nejrychlejší z nich, kterým se stal mezi českými zákazníky David Sova ze společnosti DS Servis, se mohl těšit z hlavní ceny, kterou je zájezd společně s týmem MKR na rallye Maroko, která se uskuteční 4. – 10. října 2017. Dalšími šťastnými výherci zájezdu se stali Stanislav Silvester ze Slovenska a Pál Bartos z Maďarska.

„Akce Renault Trucks & MKR adventure days úspěšně překročila hranice našeho regionu už loni, a my se těšíme ze stále rostoucího zájmu kolegů a zákazníků z dalších zemí Evropy a dokonce i Severní Afriky, kteří se ji rozhodli v letošním roce navštívit. Pozitivní ohlasy všech hostů a přání zúčastnit se dalších ročníků nás utvrzuje v tom, že jsme ve spolupráci s MKR Technology připravili neobvyklou akci, která potvrdila nejen robustnost našich modelů, ale také vztahů se zákazníky, kteří se i přes nepřízeň počasí a náročné podmínky nadšeně zapojili do celého adrenalinového dne,“ řekl Zoltán Tringer, Obchodní ředitel Renault Trucks Central East.

 
2017-adventure-day2017-adventure-day2017-adventure-day2017-adventure-day
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz