Český Optifuel Challenge zná vítěze  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Český Optifuel Challenge zná vítěze

Český Optifuel Challenge zná vítěze

 
2015-optifuel-challenge

úterý, 8. září 2015

Miroslav Volšička ze společnosti Volšatrans se stal o uplynulém víkendu českým šampiónem v hospodárné jízdě Optifuel Challenge 2015. Během finálové klání, které se konalo v sobotu 5. září 2015 v Renault Truck Centru – Čestlice dosáhl z osmičky finalistů nejvyššího bodového skóre a s tím spojený titul národního vítěze. Soutěžící řidiče přišlo podpořit více jak 300 pozvaných hostů z řad zákazníků a obchodních partnerů, na které čekal během dne bohatý doprovodný program.

 

Osmička řidičů změřila své síly během finálového klání v ekonomické jízdě s naloženou soupravou T 460 Optifuel, v jízdě zručnosti a v testu znalostí Renault Trucks a pneumatik Michelin. Všichni zúčastnění řidiči prokázali své umění a jejich dosažené výsledky byly těsné. Šampiónem může být však jeden a tím nejlepším řidičem letošního finále Optifuel Challenge 2015 byl Miroslav Volšička ze společnosti Volšatrans. Na stupně vítězů ho doprovodil druhý v pořadí Tomáš Knikner ze společnosti FM Transport s.r.o. a třetí Miloslav Pařízek ze společnosti Krahulec International Logistic. Na tři nejlepší finalisty a společnosti, které reprezentovali, čekaly hodnotné ceny od Renault Trucks a partnerů soutěže Michelin a  Automax – oficiálního dovozce motorových olejů Shell.

Český šampión Optifuel Challenge 2015 se spolu s druhým nejlepším řidičem zúčastní velkého mezinárodního finále, které se bude konat od 6. do 8. října 2015 v portugalském Lisabonu.

„Letošní soutěž Optifuel Challenge přilákala více jak 210 řidičů, kteří se rozhodli ukázat své dovednosti v průběhu kvalifikačního kola od 1. května do 21. srpna 2015. Jejich počet, který předčil loňský ročník téměř dvojnásobně, nás utvrzuje o vzrůstající oblíbenosti modelové řady Renault Trucks T, která se chlubí titulem International Truck of the Year 2015, nejen u dopravců, ale i samotných řidičů, což nás velmi těší,“ řekl Štefan Krajči obchodní ředitel Renault Trucks ČR.

Finále Optifuel Challenge 2015 podpořili partneři Kögel, Michelin, Automax – oficiální dovozce motorových olejů Shell, Renault Česká Republika a Renault Pyramida Průhonice+, Pierre Fabre Dermocosmetique Tchequie a Paragan, kteří příznivcům značky Renault Trucks představili své produkty a dali jim tak na chvíli zapomenout na nervozitu z finálového klání.

 
2015-optifuel-challenge2015-optifuel-challenge
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz