Autodopravci otestovali řadu T  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Autodopravci otestovali řadu T

Autodopravci otestovali řadu T

 
renault-2

středa, 11. prosince 2013

Renault Trucks pozval své zákazníky a odbornou veřejnost na první oficiální testovací jízdy nové dálkové modelové řady T v reálném provozu v České republice. Čtyři plně naložené soupravy a šest dalších vystavených tahačů spolu s programem v podobě prezentace široké nabídky služeb byly připraveny pro hosty v areálu servisu Renault Trucks v Praze Čestlicích.

 

Pozvání Renault Trucks přijalo na 200 zákazníků a novinářů, kteří ve čtvrtek 28. listopadu 2013 dorazili do servisu Renault Trucks v Praze – Čestlicích, aby využili jedinečné příležitosti otestovat si nové modely dálkové řady Renault Trucks T v reálném provozu a seznámili se s bohatou nabídkou služeb, kterou jim francouzský výrobce nabízí.

Pro hosty byly připraveny čtyři plně naložené soupravy, za jejichž volanty mohli zájemci usednout a za přítomnosti instruktorů Renault Trucks si během předváděcí jízdy vyslechnout a současně otestovat všechny podstatné inovace nových modelů. Řada z nich se s novou modelovou řadou setkala vůbec poprvé a tak se nejčastěji mezi přítomnými diskutovalo nejen o rozsahu výkonů, příznivé spotřebě, četných bezpečnostních prvcích jakými jsou systém výstrahy při opuštění jízdního pruhu nebo systém výstrahy hrozby čelního nárazu, ale také o působivém designu a komfortu během jízdy.  Na testovací trasu v okolí Prahy vyjely dva modely Renault Trucks T 480 HIGHCAB T4X2 , model Renault Trucks T 460 T4X2  a model Renault Trucks T 440 T4X2.

V zázemí servisní haly pak na hosty čekala statická prezentace dalších šesti modelů dálkové řady v provedení T 520 HIGHCAB T4X2, T 480 HIGHCAB T4X2 a T 480 T4X2, kterou stejně jako v případě dynamických vozidel, doprovodil odborný výklad zaměřený na nejdůležitější inovace, kterými jsou: technologie nových motorů Euro 6, standardně montovaná robotizovaná převodovka Optidriver, systém Optiroll nebo motorová brzda Optibrake.

„Nová modelová řada Renault Trucks si od svého uvedení na trh získala řadu příznivců já jsem velmi rád, že jsme ji dnes mohli společně s našimi zákazníky otestovat v reálném provozu. Nové modely představují nové standardy z hlediska robustnosti, spolehlivosti, úspory paliva a především dokonalé pracovní nástroje pro podnikání našich zákazníků, o kterých se dnes oni sami mohli přesvědčit. Pozitivní ohlasy na prezentovaná vozidla a nabídku služeb jsou pro nás jasným signálem, že se Renault Trucks při vývoji nové modelové řady vydal tím správným směrem,“ řekl Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Czech Republic.

Napsal: Redakce

 
renault-2
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz