Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 4 / 2011

 
 

Vybrané články

Ekologicky a účinněji

Ekologicky a účinněji

 

V minulém čísle jsme přinesli první informaci o vstupu německé firmy Kiesling na náš trh. Poradenství, servis a prodej v České a Slovenské republice svěřil Kiesling společnosti Kalcev. Na tiskové konferenci, která se... celý článek »

 
Mercedes Sprinter 316 LGT

Mercedes Sprinter 316 LGT

 

Alternativní paliva včetně LPG si v případě užitkových vozů teprve začínají získávat důvěru. Mercedes-Benz začal na sklonku loňského roku vyrábět verzi LGT, které je určena k provozu na LPG, tedy zkapalněný ropný plyn.... celý článek »

 
Avia jede do světa

Avia jede do světa

 

Na sklonku září pozvalo vedení společnosti Avia Ashok Leyland Motors s.r.o novináře na pravidelnou tiskovou konferenci, na níž se dozvěděli nejen o současném stavu prodeje, ale i o plánech na nejbližší... celý článek »

 
KOMFORT NA CESTÁCH

KOMFORT NA CESTÁCH

 

Skupina novinářů si během ukázkové podzimní jízdy s novým autobusem mohla vychutnat nejen cestování po dálnici, ale i průjezd křivolakými uličkami vesnic a úzkými silnicemi v okolí Dobříše. „Na objednávku“ nás provázelo... celý článek »

 
CZECHBUS

CZECHBUS

 

Výstaviště v pražských Holešovicích se stalo po tři dny (od 3. do 5. 11.) svědkem konání Středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS 2011. Ne veletrhu se představilo 17 značek s vozidly všech velikostí a... celý článek »

 
Nová generace Fuso

Nová generace Fuso

 

Fuso Canter je celosvětově nejprodávanějším typem nákladního vozidla koncernu Daimler. Vysokou kvalitu služeb pro evropské zákazníky zajišťuje hustá servisní síť. Od září sjíždí z montážní linky závodu v Portugalsku... celý článek »

 
Truck & business č. 4 / 2011

Truck & business č. 4 / 2011

 

Vychází nové číslo časopisu Truck & business, moderního magazínu pro strategii podnikání v silniční autodopravě. Přináší mnoho aktuálních informací, inspirací a podnětů pro všechny manažery autodopravních společností,... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz