Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 4 / 2011

 
 

Vybrané články

Avia jede do světa

Avia jede do světa

 

Na sklonku září pozvalo vedení společnosti Avia Ashok Leyland Motors s.r.o novináře na pravidelnou tiskovou konferenci, na níž se dozvěděli nejen o současném stavu prodeje, ale i o plánech na nejbližší... celý článek »

 
CZECHBUS

CZECHBUS

 

Výstaviště v pražských Holešovicích se stalo po tři dny (od 3. do 5. 11.) svědkem konání Středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS 2011. Ne veletrhu se představilo 17 značek s vozidly všech velikostí a... celý článek »

 
Ekologicky a účinněji

Ekologicky a účinněji

 

V minulém čísle jsme přinesli první informaci o vstupu německé firmy Kiesling na náš trh. Poradenství, servis a prodej v České a Slovenské republice svěřil Kiesling společnosti Kalcev. Na tiskové konferenci, která se... celý článek »

 
KOMFORT NA CESTÁCH

KOMFORT NA CESTÁCH

 

Skupina novinářů si během ukázkové podzimní jízdy s novým autobusem mohla vychutnat nejen cestování po dálnici, ale i průjezd křivolakými uličkami vesnic a úzkými silnicemi v okolí Dobříše. „Na objednávku“ nás provázelo... celý článek »

 
Mercedes Sprinter 316 LGT

Mercedes Sprinter 316 LGT

 

Alternativní paliva včetně LPG si v případě užitkových vozů teprve začínají získávat důvěru. Mercedes-Benz začal na sklonku loňského roku vyrábět verzi LGT, které je určena k provozu na LPG, tedy zkapalněný ropný plyn.... celý článek »

 
Nová generace Fuso

Nová generace Fuso

 

Fuso Canter je celosvětově nejprodávanějším typem nákladního vozidla koncernu Daimler. Vysokou kvalitu služeb pro evropské zákazníky zajišťuje hustá servisní síť. Od září sjíždí z montážní linky závodu v Portugalsku... celý článek »

 
Truck & business č. 4 / 2011

Truck & business č. 4 / 2011

 

Vychází nové číslo časopisu Truck & business, moderního magazínu pro strategii podnikání v silniční autodopravě. Přináší mnoho aktuálních informací, inspirací a podnětů pro všechny manažery autodopravních společností,... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz