Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 2 / 2011

 
 

Vybrané články

Vývoj alternativních paliv (2)

Vývoj alternativních paliv (2)

 

V prvním díle našeho rozhovoru s prorektorem pro vědu a výzkum Doc. Ing. Milanem Pospíšilem z Vysoké školy chemicko-technologické (VŠCHT) Praha jsme hovořili o alternativách motorové nafty. Rozebírali jsme otázku... celý článek »

 
Nový Ford Ranger

Nový Ford Ranger

 

Zatím poslední přírůstek nových typových řad značky Ford je na světě. Sportovně stylizovaný kompaktní pikap přináší do svého segmentu působivý výkon, vynikající hospodárnost a výrazný vzhled spolu s moderní... celý článek »

 
Vlk v beránčí kůži

Vlk v beránčí kůži

 

Není to poprvé, co se u značky VW objevuje terénní vůz s nástavbou pikap a s možností volby verze 4 x 4, a to v provedení DoubleCab. Tentokrát, zdá se, je Amarok (vlk v řeči Inuitů žijících v Grónsku) skutečně hoden... celý článek »

 
Elektromobil v EU

Elektromobil v EU

 

Elektromobil je od svého vývoje jakýmsi neduživým sourozencem automobilu. Současné světové problémy však nutí nejen politiky, ale zejména techniky k usilovnému vývoji a výzkumu v oblasti elektrických vozidel, která se... celý článek »

 
K problematice odpovědnosti zasílatele

K problematice odpovědnosti zasílatele

 

Otázky, které nás pálí: Uzavírá zasílatel přepravní smlouvu jménem příkazce? Kdy odpovídá zasílatel jako dopravce a co znamená převzetí zásilky do péče zasílatele. Na stránkách magazínu Truck&business jsme se výše... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz