Nový Ford Ranger  |  Truck & business 2 / 2011  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 2 / 2011 » Nový Ford Ranger

Nový Ford Ranger

 
image2078

Zatím poslední přírůstek nových typových řad značky Ford je na světě. Sportovně stylizovaný kompaktní pikap přináší do svého segmentu působivý výkon, vynikající hospodárnost a výrazný vzhled spolu s moderní výbavou. Nový Ranger má s předchozími...

 
Zatím poslední přírůstek nových typových řad značky Ford je na světě. Sportovně stylizovaný kompaktní pikap přináší do svého segmentu působivý výkon, vynikající hospodárnost a výrazný vzhled spolu s moderní výbavou.

Nový Ranger má s předchozími modely společné pouze jméno. Jde o první užitkový vůz značky Ford, vyvíjený v rámci strategie OneFord (jeden Ford) jako součást globálního programu za účasti nejlepších specialistů, které má značka celosvětově k dispozici.

Vůz byl vyvíjen s cílem stát se nejbezpečnějším představitelem své kategorie. Disponuje mnoha bezpečnostními prvky včetně elektronického stabilizačního systému (ESP). Do všestranného pracanta si našly cestu komfortní techniky z luxusních automobilů, jako je satelitní navigace či bezdrátové rozhraní Bluetooth s hlasovým ovládáním.

Zájemci o tento stylový kompaktní pikap budou moci vybírat ze tří různých variant karoserie, pohonu zadních nebo všech kol, dvou úrovní světlé výšky a pěti stupňů výbavy. Nový Ranger se bude vyrábět v Thajsku, Jižní Africe a Argentině. K dostání bude na více než 180 trzích po celém světě.

Celý článek najdete v tištěném časopisu Truck & business č. 2/2011.

 
 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz