Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 4 / 2009

 
 

Vybrané články

Kam (ne)smějí auta na plyn

Kam (ne)smějí auta na plyn

 

Letošní rok byl bohatý na akce, jejichž náplní byl provoz vozidel s alternativním pohonem. Většina výrobců nákladních vozidel předvedla úpravy na pohon zemním plynem, svezli jsme se v elektromobilu vybaveném... celý článek »

 
Česmad Bohemia bilancoval

Česmad Bohemia bilancoval

 

Letošní rok byl zejména pro dopravce nesmírně obtížný. O tom, jak se současná hospodářská situace projevila v oblasti autodopravy, s čím se Sdružení autodopravců ČESMAD Bohemia muselo zejména poprat, co se podařilo ve... celý článek »

 
Mýtné v roce 2010

Mýtné v roce 2010

 

Novela směrnice „Euroviněta“ Stanoví základní pravidla pro daň z vozidel (v ČR je to silniční daň) a pro zpoplatnění vozidel. Určuje druhy nákladů, které lze započíst do časových poplatků nebo mýtného s tím, že platby... celý článek »

 
Schmitz na vedoucí pozici

Schmitz na vedoucí pozici

 

Přípojná vozidla Schmitz Cargobul patří v mnohých evropských zemích k nejprodávanějším. V loňském roce s převahou přehrála i v „národní lize“ druhého Schwarzmüllera a letos - od druhého pololetí - je v prodeji na českém... celý článek »

 
Sledování kvality paliv

Sledování kvality paliv

 

Nižší cena pohonné látky proti průměru konkurenčního prostředí v regionu může být podezřelá, ale nemusí automaticky znamenat nevyhovující kvalitu proti technické normě pro dané palivo deklarované na výdejním stojanu. Z... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz