Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Inaugurace truck centra v Plzni-Nýřanech

Inaugurace truck centra v Plzni-Nýřanech

 
volvo-2

středa, 29. dubna 2015

Společnost Volvo Group Czech Republic ve čtvrtek 23. dubna 2015 slavnostně „znovuotevřela“ své truck centrum v Plzni – Nýřanech, které prošlo v uplynulých sedmi měsících zásadní rekonstrukcí a rozšířilo tak svoji kapacitu servisního zázemí, parkovacích míst a recepce s příjmem pro zákazníky značek Renault Trucks a Volvo Trucks.

 

Plzeňské truck centrum se  po rozšíření své kapacity stalo vůbec druhým největším servisem, který Volvo Group provozuje v České republice. Zákazníkům nově nabízí celkem šest stání, moderní automatickou myčku pro nákladní soupravy, reprezentativní recepci a v neposlední řadě i pohodlné zázemí pro řidiče, čekající na opravu svých vozidel. V rámci administrativní budovy přibyla také moderní školící místnost, neboť společnost Volvo Group je akreditována provozovat školení řidičů nejen v oblasti ekonomické jízdy, ale poskytuje i další školení, které jsou vyžadována v rámci legislativy Evropské Unie.

Úvodní část slavnostního večera patřila projevu generálního ředitele Volvo Group Czech Robertu Grozdanovskému, který v něm představil všechny novinky, o které byl servis rozšířen a vyjádřil také své poděkování nejen dodavatelům projektu, zaměstnancům truck centra, ale především zákazníkům obou značek za jejich trpělivost během přestavby a dodal: “V tuto chvíli jsme v plzeňském truck centru znovu na 100% připraveni poskytovat kvalitní služby našim zákazníkům bez ohledu na to, zda majiteli vozidel Renault Trucks nebo Volvo Trucks. Chceme jim být na blízku, podporovat jejich podnikání a těšit se z jejich úspěchů.“  Pomyslnou štafetu na pódiu pak převzal Pavel Kosík, manažer poprodejních služeb Volvo Group spolu s celým týmem zaměstnanců truck centra, kteří se budou starat o prodejní a poprodejní služby obou značek. Pro zákazníky byla připravena také prezentace kompletních modelových řad Renault Trucks a Volvo Trucks. V rámci servisní haly to byly modely Renault Trucks T a Volvo Trucks FH – VOR. Před servisem se pak prezentovala stavební, distribuční a další vozidla dálkové řady. Jejich představení se zhostili za značku Renault Trucks obchodní ředitel Štefan Krajči a za značku Volvo Truck obchodní manažer Vladimír Sklář. Značka Volvo Trucks zde představila výstavní návěs s ukázkou modelu motoru Euro 6 a automatizované převodovky I-Shift.

 

 

Napsal: Tisková zpráva

 
volvo-2
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz