Transics a Hödlmayr International: moderní řešení pro fleet management  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Transics a Hödlmayr International: moderní řešení pro fleet management

Transics a Hödlmayr International: moderní řešení pro fleet management

 
ilustracni-1

čtvrtek, 29. října 2015

(Tisková zpárva) WABCO Holdings Inc. (NYSE: WBC), přední inovátor a globální dodavatel technologií, které zlepšují bezpečnost a efektivitu užitkových vozidel, oznámil, že jeho společnost pro řešení správy vozového parku (FMS), Transics International, podepsala průkopnickou smlouvu s rakouskou společností Hödlmayr International, předním odborníkem v oblasti automobilové dopravy a logistiky, který působí v 16 zemích západní i východní Evropy.

 

Transics vybaví celý vozový park společnosti Hödlmayr International, který má více než 610 dopravních vozidel, špičkovým systémem pro správu vozového parku. To pomůže společnosti lépe zajistit bezpečnost svého vozového parku a efektivitu řízení.

Transics vylepší vozy společnosti Hödlmayr moderními palubními počítači TX-SKY, mobilními aplikacemi pro aktivity mimo kabinu a řešeními pro správu dokumentů. Transics také nainstaluje svůj webový systém pro administrativní zázemí TX-CONNECT pro zajištění efektivní správy nákladních vozidel, řidičů, přívěsů i nákladu. Transics předpokládá, že vybaví celý vozový park společnosti Hödlmayr International do konce prvního čtvrtletí roku 2016. Instalace bude probíhat jak na vybraných místech u zákazníka, tak u certifikovaných servisních partnerů Transics a WABCO.

“Po uplynutí období, které jsme věnovali komplexnímu testování a vyhodnocování, jsme se rozhodli vybavit celý komerční vozový park řadou řešení pro moderní správu vozového parku od společnosti Transics,” řekl Markus Formann, ředitel podnikového nákupu a správy vozového parku společnosti Hödlmayr International. “Systémy Transics lze snadno integrovat s naším stávajícím softwarem. Dávají možnost maximální flexibility a adaptibility, což umožňuje pokrýt současné i budoucí podnikatelské potřeby společnosti Hödlmayr International. Jsme nadšeni i tím, že společnosti Transics a WABCO disponují rozsáhlými servisními sítěmi, které pomáhají zajistit provoz našeho vozového parku v celé Evropě.”

“V důsledku strategické akvizice společnosti Transics skupinou WABCO v roce 2014 mohou zákazníci pocítit efekt účinné kombinace řešení správy vozového parku Transics s odbornými znalostmi společnosti WABCO v oblasti systémů užitkových vozidel a její rozsáhlou servisní sítí,” řekl Nick Rens, WABCO President, Trailer Systems, Aftermarket and Off-Highway Division. “Díky této smlouvě jsme schopni dokázat, že společnost Transics je schopna nadále expandovat na evropském trhu.”

Řešení správy vozového parku Transics umožní společnosti Hödlmayr International monitorovat celý svůj vozový park nákladních vozidel v reálném čase při využití cenných informací o poloze, dodržování trasy, rychlosti vozidla a zpožděních, a podporovat tak klíčová operativní rozhodnutí. Kromě toho systém zachycuje údaje o chování řidičů, jako je brždění, překročení povolené rychlosti, světelná signalizace a vyhýbací manévry. Řešení společnosti Transics nyní znamená, že společnost Hödlmayr International má přímé spojení mezi nákladními vozidly, řidiči i jejich domovskou kanceláří. Navíc lze nabídku FMS od společnosti Transics bezproblémově integrovat do vlastního softwaru společnosti Hödlmayr International pro řízení dopravy.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz