KomTeS přebírá obchod Eurowagu v Česku  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » KomTeS přebírá obchod Eurowagu v Česku

KomTeS přebírá obchod Eurowagu v Česku

 
telematika

pondělí, 3. srpna 2020

Hlavním obchodním zástupcem Eurowag Telematiky pro ČR a SR se stává KomTeS. EUROWAG uvolněnou kapacitu směřuje do vývoje integrovaných produktů, které prostřednictvím technologií ulehčí život všem dopravcům.

 

„S potěšením oznamujeme, že na základě dlouhodobé obchodní spolupráce mezi Eurowag a KomTeS se společnost KomTeS od 1.7.2020 stává hlavním obchodním zástupcem Eurowag pro přímý prodej telematických produktů v České republice a na Slovensku. Společnost KomTeS bude při prodeji telematických produktů a služeb jednat jménem Eurowag a tímto jménem i uzavírat se zákazníky smlouvy.

Nová obchodní spolupráce umožní Eurowag se plně soustředit na rozvoj produktů tak, abychom mohli všem zákazníkům nabízet produkty a služby nejvyšší kvality,“ uvádí Aleš Baran, Výkonný ředitel FMS Operations telematiky Eurowag.

Pro zákazníky Eurowag a Princip se nic nemění, včetně obchodního zástupce. V případě změny obchodního zástupce budou zákazníci, kterých se to týká, kontaktováni. I nadále se snažíme zvyšovat kvalitu a rozsah služeb.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz