TIP Insight - pokročilá telematika přípojných vozidel  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » TIP Insight - pokročilá telematika přípojných vozidel

TIP Insight - pokročilá telematika přípojných vozidel

 
telematika

středa, 1. července 2020

Společnost TIP Trailer Services, přední poskytovatel služeb v oblasti návěsů, s potěšením oznamuje spuštění své nové řady telematických digitálních a připojených služeb pod názvem „TIP Insight“.

 

Telematika je již dlouho součástí dopravního průmyslu a osvědčila se i při sledování přípojných vozidel a zajišťování jejich bezpečnosti a bezpečnosti nákladu. TIP Insight posouvá využití telematiky o krok dále tím, že shromažďuje velké množství dat o výkonu návěsu, aby zákazníkům poskytl provozní efektivitu. Jinými slovy, TIP Insight umožňuje provozovatelům dopravy a poskytovatelům logistiky těžit ze služeb monitoringu pohybu, ale také z funkcí, které hlásí „zdraví“ návěsu, jako je brzdný výkon, monitorování tlaku v pneumatikách, sledování teploty, bezpečnost dveří a mnoho dalšího.

Inovativní přechod na digitalizaci vozového parku umožňuje společnosti TIP a jejím zákazníkům získat informace o aktivitě a zdraví návěsů pro účinnější, bezpečnější a transparentnější dopravní ekosystém. S cílem podpořit tuto iniciativu zavedla společnost TIP obchodní jednotku TIP Insight, která umožní přechod flotil zákazníků na přístup k pokročilému rozsahu služeb založených na telematice, s před- i po prodejní podporou ve všech zemích, kde je nabízen. 

„Spojení našeho vozového parku a našich zákazníků s řadou telematiky a nabízením souvisejících služeb nám dává příležitost implementovat platformu vhodnou pro všechny typy návěsů a značky, která umožní nové datové a analytické služby, které dále zvýší naši hodnotu na trh," říká Bob Fast, generální ředitel společnosti TIP Trailer Services.

Platforma „FleetConnected“ poskytuje zákazníkům intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní nabízející viditelnost svých návěsů, analytických nástrojů v reálném čase a obecně pomáhá optimalizovat úsilí o efektivní správu jejich vozového parku. Funkčnost na platformě sahá od jednoduchých „tras“ s možností geofencingu až po varování související s výkonem na obrazovce týkající se všeho od výkonu brzdového systému a otevírání zadních dveří, po tlak v pneumatikách a teplotu chladicí jednotky. Nabízená funkčnost, která také zahrnuje sadu přizpůsobitelných nástrojů pro podávání zpráv, které pomáhají při vzdálené správě flotily, to vše pomáhá zajistit, aby návěsy fungovaly efektivně a bezpečně.

 

 

TIP Insight byl vyvinut s cílem zvýšit konkurenceschopnost vozových parků. Poskytuje uživatelům viditelnost v reálném čase, pokročilé znalosti a vyhodnocování založené na datech, aby umožnil chytřejší rozhodování při správě vozového parku.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz