Společnost Dopaz navštívila výrobní závod Volvo Trucks v Ghentu  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Společnost Dopaz navštívila výrobní závod Volvo Trucks v Ghentu

Společnost Dopaz navštívila výrobní závod Volvo Trucks v Ghentu

 
dopravni-firmy

pondělí, 21. března 2016

Dlouholetý zákazník Volvo Trucks, společnost Dopaz, si objednala tři nákladní vozidla Volvo, z nichž první byl dodán na konci loňského roku.

 

Koncem ledna 2016 byl pan František Zunka pozván do výrobního závodu v belgickém Ghentu, kde mohl přímo sledovat sjetí druhého vozidla FH 4x2 z výrobní linky, poslední vůz je v plánu na březen. “To, co dělá Volvo skvělou společností, jsou její lidé,” okomentoval majitel společnosti Dopaz.

František Zunka, majitel společnosti Dopaz, říká: ”Značku Volvo jsem měl vždy rád, především kvůli lidem, kteří tam pracují. Jejich přístup a postoj se od konkurence liší. Například není mnoho zákazníků, kteří by měli možnost podívat se na svoje nákladní vozidlo přímo v továrně. Jsem velmi šťastný, že jsem díky našim dobrým pracovním vztahům se společností VoIvo Trucks tuto možnost dostal a doufám, že tato spolupráce potrvá dlouho.”

Společnost Dopaz je jedním z velkých jmen v dopravě v České republice. Zajišťuje dopravu osob i materiálu. Provozuje 33 nákladních vozidel Volvo a vlastní i další vozy značky Volvo, jako např. nakladač BL71 a 6 autobusů Volvo 9700 HD.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz