Frama CZ sází na Volvo již 20 let  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Frama CZ sází na Volvo již 20 let

Frama CZ sází na Volvo již 20 let

 
2015-frama

úterý, 23. června 2015

Dopravní společnost FRAMA CZ s. r. o. slavnostně převzala vozidlo Volvo FH16 a potvrdila tak svou dlouholetou spolupráci se značkou Volvo Trucks.

 

Společnost FRAMA CZ s. r. o. slaví v letošním roce čtvrtstoletí své existence, z toho již dvě desítky let trvá vzájemná spolupráce se značkou Volvo. Tuto úspěšnou spolupráci korunovali převzetím vozidla Volvo FH16 dne 9. 6. 2015 v hlavním sídle společnosti Volvo Truck v Göteborgu.

U příležitosti takto významného milníku vzájemné spolupráce pozvalo české zasotupení majitele společnosti Frama CZ  Romana Franka, jeho syna Davida a řidiče  Pavla Galčana, který byl zároveň prvním zaměstnancem firmy, přímo do kolébky Volvo Trucks, do švédského Göteborgu. Zde si prohlédli výrobní linku, navštívili Demo centrum, kde si na okruhu v Lastvagnaru mohli otestovali všechny typy vozidel, prošli si Volvo Muzeum, ale hlavně převzali jubilejní Volvo FH16 v centrále Volvo Trucks.

Firmu založil v roce 1990  Roman Frank, jako jediný majitel. Začínal, jako většina dopravců, s jedním vozidlem značky Liaz. Již v prvním roce existence začala firma najímat své první zaměstnance a rozšířila svůj vozový park o další dvě vozidla. Firma se postupně rozrůstala a v roce 2004 se transformovala na právnický subjekt FRAMA CZ s. r. o. V průběhu času se postupně zvyšoval nejen počet zaměstnanců, ale i počet vozidel, který kulminoval na současných 35 vozidlech Volvo.

Roman Frank doplňuje: „V minulosti jsme nejčastěji používali vozidla značky Volvo, ale vyzkoušeli jsme i jiné značky. Avšak postupem času jsme se zaměřili pouze na vozidla značky Volvo. K tomuto rozhodnutí jsme přistoupili po důkladném posouzení všech aspektů – odborné poradenství při nákupu nového vozidla, profesionální přístup obchodního zástupce Marka Kocha, pravidelné školení řidičů v oblasti ekonomického provozu pod taktovkou Vladimíra Myslíka, velmi dobrá fungující servisní síť, maximální vstřícnost, ochota a přístup pracovníků servisu v Havířově při plánovaných i nečekaných opravách našich vozidel a především kvalita servisních služeb. Díky nové generaci motorů Volvo a jejich spolehlivosti a online systému Dynafleet se nám daří trvale snižovat náklady na pohonné hmoty a učit řidiče zacházet s vozidly co nejšetrněji a nejhospodárněji, což se nám samozřejmě pozitivně vrací.“

Generální ředitel společnost Volvo Group Czech Republic Robert Grozdanovski řekl: „Účastnit se takové události v Göteborgu je pro mě velkým zážitkem. Jménem společnosti Volvo Group Czech Republic blahopřejeme panu Romanu Frankovi a firmě FRAMA CZ k výročí 25ti leté úspěšné existence společnosti. Řidiči panu Pavlovi Galčanovi přejeme tisíce šťastných a bezpečně ujetých kilometrů s jeho novým Volvem FH16 750 v jubilejním provedení!“

„Troufám si tvrdit, že FRAMA CZ je jedním z nejmodernějších dopravců v regionu střední Evropy zaměřených na nadměrnou a speciální přepravu zboží. Díky vysokým nárokům a požadavkům našich zákazníků, jakým FRAMA CZ bezesporu je, nás neustále pohání vyvíjet optimální a efektivní řešení pro jejich podnikání. S novým Volvem FH16 750 přinášíme další přidanou hodnotu a sílu do jejich vozového parku.“ 

„Zároveň musím přiznat, že není mnoho zaměstnavatelů, kteří pořídí svým řidičům světově nejsilnější truck jako výroční dárek. Pan Pavel Galčan je opravdu jeden z mála, který takovou zvláštní péči dostal jako uznání za 25 let trvající práce u společnosti FRAMA CZ," dodal manažer.

 

 

 

 
2015-frama
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz