Volvo Trucks účinkuje v reality show  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Volvo Trucks účinkuje v reality show

Volvo Trucks účinkuje v reality show

 
volvo-3

úterý, 9. června 2015

(Tisková zpráva Volvo Trucks) Společnost Volvo Trucks pokračuje ve svém unikátním marketingovém projektu – tentokrát prostřednictvím reality show se zpěvačkou Mapei. Během devítidenní cesty po Evropě natočí s režisérkou Lizou Minou Morbergovou nový hudební klip. Nákladní vozidlo Volvo mají napěchovaný rekvizitami a řídí jej jeden z nejlepších řidičů na světě. Na výsledek se můžete podívat v televizním seriálu Na cestách.

 

 „V seriálu Na cestách chceme ukázat potenciál naší nabídky služeb,“ říká vedoucí oddělení vztahů s veřejností společnosti Volvo Trucks Per Nilsson. „Služby jsou stejně důležité jako samotné vozidlo. A jedině s nimi lze zaručit, že na cestě nevyvstanou žádné technické potíže. Zároveň také chceme natočit zábavný televizní pořad, který osloví širší publikum. Pokud je mi známo, tak jsme první společností, která reality show použije pro marketingové účely,“ uzavírá.

Zpěvačku Mapei na cestě doprovází režisérka Liza Minou Morbergová, řidič Jens Karlsson, který účinkoval ve spotu „The Epic Split“, miniaturní knírač Sushi a speciálně upravené nákladní vozidlo Volvo FH. Za devět dní projedou ze Švédska do Itálie a nechají za sebou více než 4 000 kilometrů.

Singl „Million Ways to Live“ z videoklipu bude součástí zpěvaččina alba, které vyjde na podzim tohoto roku.

„Miluju cestování a poznávání nových lidí a kultur. A o tom je taky „Million Ways to Live“ – o cestování a svobodě, kterou při něm zažíváme. Je to skvělá píseň pro road trip,“ hodnotí Mapei.

Kromě toho, že se stanete svědky testování služeb společnosti Volvo Trucks, se můžete spolu s Mapei blíže seznámit se světem nákladních vozidel. Mimo jiné ji také uvidíme zazpívat s travesti umělci na trajektu pro nákladní vozidla plujícím do Polska, uspořádat spontánní koncert na pařížském předměstí nebo se v Berlíně zúčastnit kaskadérského kousku, při němž se bude nákladní vozidlo prohánět na jedné straně náprav.

Seriál má celkem osm dílů. První tři budou na kanálu společnosti Volvo Trucks na stránkách YouTube k vidění již 11. června.

Podívejte se na trailer.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz