Martin Lundstedt navštívil Českou republiku.  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Martin Lundstedt navštívil Českou republiku.

Martin Lundstedt navštívil Českou republiku.

 
2016-reditel-v-cr

pondělí, 21. listopadu 2016

Vůbec poprvé v historii zavítal v úterý 25. října 2016 prezident a CEO společnosti Volvo Group Martin Lundstedt na návštěvu České republiky. Během svého krátkého, 24 hodinového, ale velmi intenzivního pobytu se setkal se zaměstnanci Volvo Group Czech Republic, českými odbornými novináři a také se zákazníky značek Renault Trucks a Volvo Trucks.

 

První zastávkou Martina Lundstedta, který Českou republiku navštívil společně s prezidentem značky Volvo Trucks Claesem Nilssonem a senior vice-prezidentem Volvo Trucks Europe Rogerem Almem, bylo sídlo Volvo Group Czech Republic v Čestlicích. Po úvodním setkání a přehledu obchodní situace a aktivit v rámci Volvo Group (RT and VT) v České republice a v regionu CE, se pokračovalo prohlídkou servisů Renault Trucks a Volvo Trucks, kde se Martin Lundstedt setkal se zaměstnanci společnosti. Během tohoto setkání s nimi hovořil o globálním působení Volvo Group a připomněl hodnoty, kterými se společnost řídí. Současně zaměstnancům vyjádřil své uznání a poděkoval jim za dosažené výsledky v rámci českého trhu.

Pozdní odpoledne pak patřilo setkání s odbornými novináři, během kterého se probírala spolupráce a výsledky značek Renault Trucks a Volvo Trucks, používání inteligentních technologií a systémů v nákladních vozidlech, ale také budoucí využití alternativních pohonů. Jedním z dalších diskutovaných témat byl i rozvoj a investice Volvo Group do své servisní sítě, která aktuálně v rámci regionu střední a východní Evropy čítá 59 servisů.

Nabitý program Martina Lundstedta završila společná večeře s českými zákazníky Renault Trucks a Volvo Trucks, která se nesla v přátelské atmosféře.

„Česká republika byla jednou ze tří zemí, které Martin Lundstedt v rámci svého podzimního evropského turné navštívil a jsme velmi rádi, že naše pozvání přijal a mohl se osobně seznámit s naší prací tady v Čechách i v našem regionu CE. Pro naše zaměstnance a obchodní partnery to byla historicky první příležitost k setkání a neformální velmi otevřené diskuzi s nejvyšším představitelem společnosti Volvo Group.“, řekl Robert Grozdanovski, generální ředitel Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

 
2016-reditel-v-cr2016-reditel-v-cr2016-reditel-v-cr
 
 
 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz