Devět autobusů Volvo pro Student Agency  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Devět autobusů Volvo pro Student Agency

Devět autobusů Volvo pro Student Agency

 
autobusy

pondělí, 27. července 2015

Volvo Group v těchto dnech dodává společnosti Student Agency k.s. 9 zbrusu nových autobusů Volvo B11R opatřených karosérií španělského nástavbáře Irizar. Dlouholetá úspěšná spolupráce mezi oběma značkami tak nadále pokračuje a autobusy Volvo mají ve flotile významného českého dopravce své pevné místo.

 

Zástupci společnosti Student Agency k.s. si v těchto dnech převzali 9 nových autobusů Volvo B11R s karosérií Irizar v tradiční žluté barvě, které rozšíří a obnoví její stávající flotilu. Celkově jde o již 130. autobus švédského výrobce, který bude jezdit ve službách Student Agency. 

Volvo autobusy udávají trend v přepravě osob díky své kvalitě a komfortnímu vybavení. Všechny předané modely jsou dodávány s vnitřním vybavením Fun and Relax, které nabízí cestujícím během přepravy široké spektrum zábavy v podobě sledování filmů nebo poslechu hudby a dále Wi-fi a zásuvku 220V. Do provozu budou nasazeny na linkách v rámci Čech a Slovenska.

Společnost Student Agency se před lety rozhodla vsadit na produkt značky Volvo a v následujících letech svoji správnou volbu potvrzovala dalším rozšiřováním flotily právě o tyto modely. Za úspěšnou spoluprací stojí také hustá servisní síť Volvo Group a především kvalitní servis nejen pro podvozky, ale i karosérie autobusů.

Autobusy byly dodány spolu se servisní smlouvou Gold na pět let, která zahrnuje údržbu a opravy a zajišťuje tak jejich maximální provozuschopnost díky trvalému dohledu nad stavem vozidla a plánování případných oprav v dostatečném předstihu.

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz