Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 2. května 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Autobusy Scania CITYWIDE LF pro Břeclav

Dopravní obslužnost města Břeclav obohatí 12 metrové modely Scania CITYWIDE LF. Jedná se o plně nízkopodlažní, klimatizované a bezbariérové autobusy, které mají řadu nadstandartních prvků výbavy. Nejen že jsou uzpůsobeny pro přepravu nevidomých a slabozrakých osob, ale mají také možnost připojení... celý článek »

Nika otevře novou halu v Černé za Bory

ogistický areál Logistika Park v Černé za Bory se rozroste o 12.000 paletových míst v regálech na 10.000 m2 plochy. Novou halu si zde nechala postavit logistická firma NIKA Logistics patřící do holdingu Šmídl. celý článek »

DAF ocenil nejlepšího mechanika

Ocenění „DAF European Technician of the Year 2018“ (Evropský mechanik DAF roku 2018) získal Marin Pavicic (33), jenž pracuje v dealerství Walter Aichwalder v rakouském Klagenfurtu. Evropské finále soutěže, které sestávalo z různých praktických úkolů a teoretických testů, se konalo v sídle... celý článek »

Scania loni úspěšná

Čisté tržby společnosti Scania vzrostly na rekordních 119,7 miliardy švédských korun (SEK) což představuje nárůst o 15 procent ve srovnání s předchozím rokem. Dodávky nákladních vozidel Scania dosáhly nejvyšší úrovně v historii firmy a poptávka po nich byla dobrá. Vyšší objem vozidel a služeb... celý článek »

Úsporná Scania

Scania R 500 získala letošní Green Truck Award s velkým náskokem. Vítězem tohoto německého testu se stává nákladní automobil s nejnižší spotřebou paliva. Na tom, že Scania získala prestižní ocenění podruhé za sebou, má zásluhu modernizovaný šestiválcový motor o objemu 13 litrů. Nízká spotřeba,... celý článek »

Nákladní pneu Hankook brzy z Maďarska

Hankook představil své plány na rozšíření výroby pneumatik pro nákladní vozidla v maďarském Rácalmási. Zahájení stavebních prací se očekává v prvním pololetí letošního roku, výroby pak přibližně za dva roky. Evropský výrobní závod, který byl otevřen v roce 2007, čeká již čtvrté stavební a... celý článek »

SCANIA CO2NTROL CUP 2018

Scania přichází s novou soutěží pro majitele a řidiče propojených vozidel Scania o hodnotné ceny. Na celém světě je v provozu již více než 350 000 propojených vozidel Scania a údaje z nich získané pomáhají optimalizovat plánování a provoz. V neposlední řadě pak systémy vozidla umožňují řidičům... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Telematika přípojných vozidel
  • MAN TGS 18.500 4x4H BLS
  • Monsieur Dakar
  • Základy etiky autonomních vozidel

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr