Nika otevře novou halu v Černé za Bory  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Nika otevře novou halu v Černé za Bory

Nika otevře novou halu v Černé za Bory

 
nika

středa, 2. května 2018

ogistický areál Logistika Park v Černé za Bory se rozroste o 12.000 paletových míst v regálech na 10.000 m2 plochy. Novou halu si zde nechala postavit logistická firma NIKA Logistics patřící do holdingu Šmídl.

 

Většinu kapacity nové haly má NIKA vyhrazenu pro své stávající klienty. “Přesuneme sem všechny významné projekty z našeho dosavadního skladu v nedalekém Opočínku. Nový areál nám umožní zlepšit a dále rozvíjet služby poskytované současným i budoucím klientům s novými projekty, a tím posílit naši pozici logistického operátora v Pardubickém kraji,” uvedl Miroslav Krýsa, manažer obchodu NIKA Logistics. Podle jeho vyjádření je Černá za Bory dopravně lépe přístupná a kamiony tak nebudou muset jezdit přes dopravně přetížené centrum Pardubic.

V nové hale budou využívány nejmodernější systémy řízení skladu a provoz zde bude probíhat ve třísměnném režimu, včetně víkendů dle požadavků klientů, kterými budou především společnosti z oboru automotive a FMCG.

Kromě nové haly v Černé za Bory bude NIKA i nadále využívat stávající skladovací prostory v Liberci. V rámci holdingu Šmídl má navíc pro své projekty k dispozici moderní logistické centrum ve Vysokém Mýtě. 

První palety zamíří do nové haly na přelomu května a června letošního roku, plný provoz je plánován od července.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz