Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 29. dubna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Volvo v lomu: podívejte se na fotografie z úspěšné akce

Nedaleko Loděnic v prostorách kamenolomu Branžovy uspořádala společnost Volvo Trucks v termínu 18.-22.4.2016 pro region střední a východní Evropa předváděcí akci zaměřenou na vozidla a techniku určenou do náročného terénu. Program byl opravdu nabitý informacemi a zákazníci přivítali možnost... celý článek »

Expresní paletová přeprava od DB Schenker

DB Schenker rozšiřuje nabídku expresní paletové přepravy do celé Evropy. Pomáhá mu v tom specializované oddělení pro urgentní přepravy. celý článek »

Roboti jsou už za humny

Deutsche Post DHL Group (DPDHL Group), přední světová poštovní a logistická společnost, se přibližuje době, kdy se roboti stanou důležitou součástí světa logistiky. Společnost představila novou zprávu o trendech s názvem Robotics in Logistics (Robotika v logistice), která ukazuje, jak využití... celý článek »

Rekordní objednávka autokarů Volvo

(TZ Volvo) Společnost Volvo Group Czech Republic s.r.o. uzavřela před koncem loňského roku rekordní objednávku dálkových autobusů s významným českým a slovenským dopravcem společností Student Agency k. s. provozovatelem autobusů RegioJet. Zakázka byla výsledkem jednání po představení nového modelu... celý článek »

Scania, Ihro a Audi spustily společný pilotní projekt plynového pohonu

S cílem snížit emise oxidu uhličitého již dnes v rámci interní přepravy využívají ve výrobním závodu Audi v Neckarsulmu tahač Scania s pohonem na plyn. V zájmu maximalizace přepravní kapacity, a tím i dalšího snížení emisí CO2, zde používají speciální "mega návěs". Aby byly dodrženy německé... celý článek »

Video: Volvo FH16 rozjezde z klidu 750tunový náklad

V akci „Volvo Trucks vs. 750 tun” stojí před vozidlem Volvo FH16 vybaveným převodovkou I-Shift s plazivými stupni výzva v podobě přepravy extrémně těžkého nákladu. V kabině Volva FH16 sedí Magnus Samuelsson, nejsilnější muž světa a Brian Weatherley, novinář věnující se nákladním vozidlům. Za zády... celý článek »

Nová Scania Irizar i8 pro RegioJet

Španělský výrobce autobusů Irizar teprve před několika měsíci oficiálně představil novou vlajkovou loď své produkce – model Irizar i8. Ten by měl být přirozeným nástupcem tradiční řady Irizar PB, která je v České republice známá především ve žlutých barvách dopravce Student Agency. A právě... celý článek »

Renault Trucks pro Thermoservis – Transport s.r.o.

Společnost Thermoservis – Transport s.r.o. rozšířila svůj vozový park o 15 nových vozidel Renault Trucks. Klíče od 10 modelů řady T v provedení tahač 4x2 a 5 podvozků modelové řady K 8x4 si z rukou obchodního ředitele Renault Trucks ČR Štefana Krajčiho převzal jednatel společnosti Tomáš... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to3%
 
Je to boj, tak tak se uživíme5%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat93%
 

Více »

V tomto čísle

  • Co trápí autodopravce (1)
  • Nový Econic 2630G L ENA 6x2/4
  • Elektromobil není všelék
  • 50 let Česmad Bohemia

Více »

© 2016 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr