Expresní paletová přeprava od DB Schenker  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » Expresní paletová přeprava od DB Schenker

Expresní paletová přeprava od DB Schenker

 
schenker

pátek, 29. dubna 2016

DB Schenker rozšiřuje nabídku expresní paletové přepravy do celé Evropy. Pomáhá mu v tom specializované oddělení pro urgentní přepravy.

 

„Expresně se většinou přepravují zásilky pro automobilový průmysl, pokud vznikne výpadek nebo zpoždění ve výrobě a je nutné zboží ve velmi krátkém čase dovézt na místo určení,“ prozrazuje ředitel DB Schenker Tomáš Holomoucký.  

Expresně po silnici
Typickou zásilkou je šest až osm palet o celkové hmotnosti 1100 - 1400 kg, které se napřímo převážejí plachtovou dodávkou, ale i dokládky, které lze přepravit ve stejném režimu. „Protože je nutné přepravu zorganizovat velmi rychle, obvykle do 20 minut obdrží zákazník od nás cenovou nabídku a do dvou hodin zboží nakládáme kdekoliv v České republice,“ říká Tomáš Holomoucký. Zásilku společnost následně doručí po celé Evropě v nejkratším možném čase. Na rychlost sází i při nakládkách mimo Českou republiku. 

Expresní zásilky jsou omezené množstvím, rozměry a hmotností. Ta nesmí překročit 1500 kg a maximální objem je osm palet o rozměru 120 x 80 x 230 mm. Ložná plocha vozu je totiž 4 metry na délku, 2 metry na šířku a výška 2,3 metry. 

Expresně letadlem
V případě, že rozhodují opravdu vteřiny, nabízí DB Schenker expresní letecké přepravy zásilek do celého světa, a to buď s doručením expresní zásilky na jakékoliv letiště, nebo přímo zákazníkovi anebo s využitím osobního kurýra. Tyto přepravy se organizují ve spolupráci s renomovanými leteckými dopravci prostřednictvím přímých letů z Prahy a lze je využít bez ohledu na váhovou kategorii a rozměrové limity. Dalšími nabízenými službami jsou celní odbavení, pojištění, parita Prepaid/Collect, zaslání dodacího listu, odeslání zboží ADR a tracking zásilky na internetu.

„Potřeba a požadavky na expresní přepravy zásilek po celém světě neustále rostou. Jsme na to připraveni a věříme, že uspokojíme i ty nejnáročnější požadavky zákazníků,“ uzavírá Tomáš Holomoucký.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz