Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 7 | Datum: 26. května 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Vychází nové číslo Truck & business

Právě vychází nové číslo magazínu o strategii podnikání v silniční autodopravě Truck & business. Podívejte si na pár ukázek z obsahu nového čísla vašeho oblíbeného titulu.

Další přírůstek mezi elektromobily

Těsně před uzávěrkou tohoto čísla našeho magazínu jsme získali snímky elektromobilu, který byl pro nás velkým překvapením, neboť tentýž typ (Nissan NV200) se vznětovým motorem jsme testovali jen o pár týdnů dříve, viz str. 38 až 41 tohoto čísla T&b. Dříve než si prohlédneme útroby nového... celý článek »

Scania R 580 LA 4x2 MNA

Nejnovější soupravu s tahačem R 580 LA 4x2 MNA přivezl instruktor společnosti Scania do České republiky pro účely novinářského testu, který se uskutečnil ve dnech 15. až 17. dubna. Jako jedna z prvních redakcí jsme měli možnost okusit jízdu se čtyřicetitunovou... celý článek »

Pneumatiky Continental: Nová výrobní strategie

O nejnovějším dění u jednoho z předních světových výrobců pneumatik se odborní novináři dozvěděli 24. dubna v rámci akce Continental Technology Round Table. Kulatý stůl se konal v konferenčních prostorách pražského hotelu Clarion Old Town v Hradební ulici. O významu akce svědčí bohaté zastoupení... celý článek »

Chytrá karta společnosti Eni

Na našem trhu je pro dopravce k dispozici celá řada karet, za něž lze pořizovat nejen palivo, ale i jimi hradit další služby. Mnohými kartami lze platit zboží na čerpacích stanicích, jiné zahrnují celou škálu doplňkových služeb a funkcí. Ne každou kartu však lze individuálně nastavit,... celý článek »

Přispěje EU k udržitelné mobilitě?

Evropský parlament dne 15. dubna na plénu schválil výraznou většinou Směrnici o zavedení infrastruktury pro alternativní paliva. Měsíc na to se ministři dopravy jednotlivých zemí proti tomuto dokumentu ohradili. Další nové informace týkající se technických parametrů vozidel a dalších připravovaných... celý článek »

Dynafleet Časů řízení a odpočinku

Evropští řidiči budou nyní moci snadněji spravovat své zákonem vyžadované záznamy o časech řízení a odpočinku. S inovovanou službou Časy řízení a odpočinku, která je součástí systému Dynafleet společnosti Volvo Trucks, zobrazuje přímo displej v kabině řidiče upozornění, kdy je čas udělat... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně 98%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme 1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom 0%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme 3%
 

Více »

V tomto čísle

  • Další přírůstek mezi elektromobily
  • Scania R 580 LA 4x2 MNA
  • Pneumatiky Continental: Nová výrobní strategie
  • Chytrá karta společnosti Eni
  • Přispěje EU k udržitelné mobilitě?

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr