Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 5 | Datum: 6. května 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Volvo Group zaštítí servisní činnost Renault Trucks

Společnosti Volvo Group Czech Republic, s.r.o. a Lancar spol. s r.o. se dohodly na převzetí aktivit značky Renault Trucks v rámci regionu jižní Moravy. Na základě této dohody zaštiťuje Volvo Group počínaje 1. květnem servisní činnost pro značku Renault Trucks v jihomoravském... celý článek »

C.S.CARGO přepravilo 600 kol pro Afriku

Přední český dopravce C.S.CARGO se přidal k charitativní akci „Kola pro Afriku“. V pátek 25. dubna 2014 pracovníci C.S.CARGO naložili a přepravili 600 v domácnostech nevyužitých kol z Jičína a okolí do sběrného místa v Ostravě. Kola budou transportována do Afriky, kde budou dětem i dospělým... celý článek »

Na DKV Truck Service spoléhá stále více řidičů

DKV Euro Service ročně registruje zhruba 300 000 požadavků na řešení technických problémů během cesty. Prostřednictvím nepřetržité asistenční služby DKV Truck Service vyřešilo v loňském roce na 300 000 řidičů kamionů technický problém. Oproti předchozímu roku vzrostl počet žádostí o pomoc v nouzi o... celý článek »

Nový Renault Master na CVS v Birminghamu

U příležitosti Commercial Vehicle Show v Birminghamu bude slavnostně představen nový Renault Master. Nový Renault Master v nabídce od 2,8 do 4,5 t nabízí nový design, nové výkony, technologii bi-turbo, sériově systémy ESC a Eco-Mode, které podporují nižší spotřebu paliva. celý článek »

Třetí generace pneumatik Continental

Continental patří mezi hlavní prvovýrobce pneumatik pro nákladní automobily a autobusy MAN. Nyní začne společnost MAN vybavovat nové nákladní automobily a autobusy třetí generací pneumatik Continental celý článek »

O.K. Trans Praha otevřela „akademii“

Logistická a přepravní společnost O.K. Trans Praha jako první v České republice připravila vlastní program pro výchovu kvalitních profesionálních řidičů nákladních automobilů. V době rekordně vysoké nezaměstnanosti nabídne „akademii řidičů" vážným zájemcům s tím, že za ně uhradí veškeré náklady v... celý článek »

Scania pokořila další rekord ve spotřebě

„Technologie Euro 6 přinese zvýšení spotřeby paliva.“ Přesně to předvídali před několika lety škarohlídové a obávali se, jak nová emisní norma zkomplikuje život nejen výrobcům vozidel, ale hlavně jejich provozovatelům. celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně99%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme2%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom0%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme0%
 

Více »

V tomto čísle

  • Renault Trucks řady D
  • PEUGEOT EXPERT DANGEL 4X4 L2H1 2.0 HDi: Dostavník do nepohody
  • Výhody značkového financování
  • CNG na „plný plyn“?
  • Krádeže v silniční autodopravě

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr