Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 2 / 2008

 
 

Vybrané články

Za bezpečná parkoviště

Za bezpečná parkoviště

 

S ohledem na narůstající kriminalitu chce Evropská komise EU (EK) zvýšit bezpečnost na parkovištích nákladních automobilů. Z toho důvodu iniciovala vytvoření pilotního projektu „Setpos“. Za spolupráce s hospodářskou... celý článek »

 
Manažer 21. století

Manažer 21. století

 

Manažeři jsou specifickou a náročnou skupinou pro jednotlivé vzdělávací programy. Zajímalo nás, jak se stát skutečně dobrým manažerem, jaké vzdělání absolvovat a v neposlední řadě jaký je stav českých manažerů ve... celý článek »

 
Zemní plyn místo nafty

Zemní plyn místo nafty

 

Konferenční centrum Ipsos Tambor, Národní 6, Paha 1 bylo dne 9. dubna zadáno zájemcům o problematiku zemního plynu jako pohonné hmoty v dopravě. Na konferenci nepřímo navázala expozice České plynárenské unie na... celý článek »

 
Kupovat laciné věci se nevyplácí

Kupovat laciné věci se nevyplácí

 

Problematice čistých motorů, resp. způsobů likvidace škodlivin jsme se věnovali na stránkách našeho magazínu v posledních číslech velmi často. Chceme jen poukázat kupř. na zajímavý rozbor nákladů od belgického kololegy... celý článek »

 
Razantní elegán

Razantní elegán

 

Právě před dvěma lety patřilo Torino novému Fiatu Ducato. Špičkoví představitelé italské automobilky sezvali tehdy do „svého města“ novináře z celého světa k velkolepé prezentaci nejsilnější zbraně v boji s konkurencí v... celý článek »

 
Tenzováhy

Tenzováhy

 

Přetěžování vozidel je jedním z vážných prohřešků dopravců. Proti přetěžování brojí dnes striktně legislativa EU. Okamžitá hmotnost vozidla by měla být udržována v předepsaných mezích, a to jak z důvodu šetrnosti k... celý článek »

 
Zabezpečení přepravovaného nákladu (1)

Zabezpečení přepravovaného nákladu (1)

 

Nakládka a vykládka nejsou zdaleka tak jednoduchými úkony, jak by se na první pohled mohlo zdát. Komplexní problematika správného nakládání a zabezpečování nákladu je navíc stále otevřeným problémem. Zejména je tomu tak... celý článek »

 
Moderní vozový park

Moderní vozový park

 

M+Logistic je typickým příkladem dopravní společnosti, která se zrodila po velkých politických změnách. Podnikání vyžadovalo nejen odvahu, ale spoustu práce a sebezapření. Později, v dravé konkurenci, vydrželi jen ti... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz