Archiv  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Archiv

Truck & business 2 / 2013

 
 

Vybrané články

Nové typové řady DAF Euro 6 LF a CF

Nové typové řady DAF Euro 6 LF a CF

 

Společnost DAF představila na veletrhu Birmingham Truck Show své nové typové řady Euro 6 LF a CF. Při vývoji a konstrukci byl kladen důraz na dosažení maximální hospodárnosti, co nejnižších provozních nákladů a... celý článek »

 
 S. & W. Automobily s.r.o - dealer s třícípou hvězodu

S. & W. Automobily s.r.o - dealer s třícípou hvězodu

 

Po delší odmlce se v pravidelné rubrice věnované dealerům renomovaných výrobců nákladních vozidel budeme zabývat značkou Mercedes-Benz. Na rozdíl od mnohých předchozích prezentací je dnešní host v mnohém výjimečný. Svá... celý článek »

 
Nový Econic

Nový Econic

 

Nový Econic Nový Econic nabízí kromě motorů plnicích ekologickou normu Euro VI řadu dalších významných změn. Jde kupř. o nízkopodlažní podvozek, o úpravy exteriéru, patrné na první pohled. Budka nabízí prostornou... celý článek »

 
Neklidné jaro v Bruselu

Neklidné jaro v Bruselu

 

Opět je důvod k tomu, abychom si připomněli, že EU je živý organismus plný vášní, kompromisů, ambicí, ústupků, ale i nesplnitelných přání a tvrdých loktů. Z pera našeho dopisovatele hodnotíme jarní měsíce letošního... celý článek »

 
Tři otázky pro…

Tři otázky pro…

 

... Prof. Ing. Jana Macka, DrSc., vedoucího Ústavu automobilů, spalovacích motorů a kolejových vozidel Fakulty strojní ČVUT v Praze Téma: Motory: Od výzkumu k praktickému využití na silnici 1 Jak se projevuje... celý článek »

 
 Odvážnému štěstí přeje

Odvážnému štěstí přeje

 

V třetím čísle loňského ročníku jsme v našem magazínu přinesli první informaci o nové firmě, která se v Evropě s odvahou pustila do výroby přípojných vozidel. Připomeňme jen, že firmu Burg Silvergreen založil v roce... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz