Bridgestone Truck Program pomůže dopravcům  |  Truck & business 4 / 2023  |  Aktuální číslo  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuální číslo » Truck & business 4 / 2023 » Bridgestone Truck Program pomůže dopravcům

Bridgestone Truck Program pomůže dopravcům

 
nakladni

úterý, 5. prosince 2023

Provozovatelé vozových parků čelí i nadále velmi silným cenovým tlakům. I sebemenší úspora provozních nákladů tak zvyšuje jejich konkurenceschopnost.

 

Bridgestone má jako globální lídr v oblasti pneumatik a řešení pro mobilitu v tomto ohledu opravdu co nabídnout, od prémiových pneumatik s nízkým valivým odporem až po inovativní služby. Hlavním pilířem naší nabídky jsou pneumatiky Duravis a Ecopia pro bezpečný, hospodárný a dlouhodobý provoz. Provozní náklady může významně optimalizovat také služba Webfleet, která patří mezi přední telematická řešení pro správu vozového parku. Mezi hlavními přínosy tohoto řešení vyniká zlepšení využití vozidel, snížení nákladů na údržbu a palivo, podpora řidičů a zvýšení celkové efektivity vozového parku.

Nově jsme v roce 2023 zavedli zákaznický program pro vozové parky – Bridgestone Truck Program. Do něj se mohou zapojit společnosti, které od autorizovaných prodejců nakupují nové 17,5“, 19,5“ a 22,5“ pneumatiky značek Bridgestone a Firestone pro nákladní vozidla a/nebo autobusy a v rámci své podnikatelské činnosti se zabývají silniční přepravou zboží a/nebo osob. Účastníci, kteří se zaregistrovali prostřednictvím formuláře na portálu Bridgestone Truck, sbírají s každým nákupem body, které mohou následně vyměnit za hodnotné odměny. Atraktivnost našeho věrnostního programu umocňují doplňkové akce, o jejichž spuštění naše registrované zákazníky pravidelně informujeme. Více informací naleznete na www.bridgestonetruck.cz.

Ivan Rajnič
manažer pro prodej nákladních pneumatik Česká republika & Slovensko
Bridgestone Europe NV/SA odštěpný závod ČR

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz