Konference PNEU & BUSINESS 2014 o aktuálních tématech odvětví  |  Truck produkt  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck produkt » Konference PNEU & BUSINESS 2014 o aktuálních tématech odvětví

Konference PNEU & BUSINESS 2014 o aktuálních tématech odvětví

 
pneu-0

středa, 9. července 2014

10. září 2014 pořádá odborný magazín PNEU REVUE a internetový portál pneurevue.cz odvětvovou konferenci PNEU & BUSINESS 2014, která se bude zabývat problematikou prodeje a servisu pneumatik a aftermarketu. Na programu konference je na patnáct přednášek a prezentací, pokrývajících širokou škálu témat, která zajímají podnikatele a manažery firem v odvětví.

 

Hlavní motto konference,  „Přežít, vyžít, dožít, nebo… PROSPEROVAT?“, vyjadřuje koncentrovaně to, v různých variacích občas napadne každého podnikatele v odvětví, bez ohledu na velikost firmy, datum jejího vzniku či místo podnikání.

Osou celého programu bude prezentace Ing. Zdeňka Picka ze společnosti Aclivia, který si jako metaforu  pro své vystoupení vypůjčil Ezopovu bajku o nespokojených rybářích. I když se svět od dob Ezopa změnil k nepoznání, základní principy jeho fungování zůstávají stále stejné. Jak obstát v době, „v níž už to není, co to bývalo“, „objevilo se mnoho cizích rybářů“ a „máme staré pruty a chybí peníze na nové“? Svůj úhel pohledu na problematiku vyjádří v dalších přednáškách různí lidé – bývalý prezident nadnárodní společnosti, úspěšný provozovatel pneuservisní sítě, špičkový manažer nadnárodního zastoupení, provozovatelé velkoobchodů a tak či onak se obecných problémů dotknou i další vystupující ve specializovaných tematických prezentacích.

Svůj názor na fungování odvětví sdělí i zástupci těch, kteří pneumatiky nakupují a používají – např. manažer velké společnosti poskytující operativní leasing či podnikatel v silniční autodopravě.

Účastníci konference mají šanci vyhrát velmi hodnotné ceny, které se budou losovat o přestávkách mezi jednotlivými prezentacemi.  

Akce se koná 10. září v Golf & Spa Resortu Kunětická hora (http://www.gckh) od 9,30 hodin, základní účast stojí symbolických 100 Kč a zájemci se mohou registrovat na adrese http://www.pneurevue.cz/eventy/1/leaflet/. Na tyto informace se lze dostat i přes webové stránky časopisu Pneu revue www.pneurevue.cz , složka Eventy, či přes reklamní banner konference.

Shrnutí:
Konference PNEU & BUSINESS 2014
Motto: „Přežít, vyžít, dožít, nebo… PROSPEROVAT?“
Aktuální problémy podnikání v odvětví prodeje a servisu pneumatik a jak je účinně řešit
Místo konání: Golf & Spa Resort Kunětická hora, www.gckh.cz

Registrace: www.pneurevue.cz, odkaz Eventy, základní účastnický poplatek Kč 100,-

Témata a profily řečníků: tamtéž, údaje jsou postupně doplňovány

Napsal: Tisková zpráva

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz