Slovo dostanou i dopravci  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Slovo dostanou i dopravci

Slovo dostanou i dopravci

 
icom

pátek, 29. srpna 2014

Na nadcházející konferenci Pneu & Business 2014, která se koná 10. září v Pardubicích, vystoupí řada manažerů a podnikatelů odvětví prodeje a servisu pneumatik, ale také ti, kteří pneumatiky masově používají, tedy zástupci vozových parků. V oblasti nákladní dopravy vyloží své názory na fungování odvětví, ale i obecné zkušenosti s pneu hospodářstvím Milan Dygrýn, manažer autobusové dopravy, ICOM transport a.s.

 

„O důležitosti kvalitní práce s pneumatikami bylo řečeno a napsáno mnoho a je to jeden s důležitých prvků, který mi umožní pokračovat v doplnění motta pořádané akce,“ říká Milan Dygrýn v narážce na motto konference, které zní: „Přežít, vyžít, dožít, nebo… PROSPEROVAT?“  

„V rámci koncernu ICOM transport, a.s., který je jednou z největších dopravních firem v rámci České republiky, si důležitost této nákladové položky plně uvědomujeme a věnujeme jí patřičnou pozornost. Jedná se o komplexní změnu organizace v rámci hospodaření s pneumatikami, kdy v počátcích jsme si i prošli „zkušebním“ obdobím, až po současný model, který  neustále zkvalitňujeme. Na začátku celé cesty, kdy jsme měnili koncepci, se objevilo mnoho „rybářů“, ale ti brzo pochopili, v jakých vodách a na jakém místě budou lovit… Tímto navazuji na nikoli  bezvýznamný prvek v celé problematice, kterým je stanovení osobní odpovědnosti na  každé úrovni správy pneumatik," dodává M. Dygrýn v avizu na chystanou prezentaci.

Máte-li zájem zúčastnit se konference Pneu & Business 2014, registrujte se zde. Pokud se rozhodnete využít večerního balíčku a zůstat do druhého dne, můžete se zúčastnit další akce zaměřené na fleet management – T-Mobile Dne s Fleetem 2014 – podzim. Na akci Den s Fleetem se můžete registrovat na stránkách www.ifleet.cz. Všechny akce pořádají časopisy vydavatelství Club 91, s.r.o., kam patří i Truck & business.

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz