Náchodský dopravce svěřil pneu Bridgestonu  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Náchodský dopravce svěřil pneu Bridgestonu

Náchodský dopravce svěřil pneu Bridgestonu

 
pneu-0

pondělí, 27. ledna 2014

Bridgestone navázal úzkou spolupráci s divizí autodopravy společnosti D.R.J. Tiskárna Resl. Náchodský dopravce se rozhodl vyzkoušet v praxi výhody hospodárných pneumatik Bridgestone pro nákladní vozidla ve spojení s přínosy programu Total Tyre Care, který optimalizuje správu pneumatik a všechny související náklady po celou dobu životnosti pneumatiky.

 

„V současné době provozujeme kolem 50 souprav a nové i protektorované pneumatiky Bridgestone používáme již na více než polovině vozidel. S produkty a službami značky Bridgestone jsme maximálně spokojeni, ať se jedná o výhodné pořizovací ceny nových pneumatik, dlouhou životnost z hlediska počtu ujetých kilometrů nebo systém centrální fakturace,“ říká Tomáš Resl, spolumajitel společnosti D.R.J. Tiskárna Resl se sídlem v Náchodě.

Autodoprava Resl je typickým zákazníkem, který využívá výhod systému Bridgestone Total Tyre Care. Kompletní kontrola správy pneumatiky celého vozového parku včetně na míru střiženého reportingu minimalizuje nežádoucí prostoje způsobené pravidelnou údržbou i nečekanými opravami a snižuje celkové náklady spojené s pneumatikami. Dodávky nových pneumatik, montáž, pravidelnou kontrolu a údržbu pneumatik přímo u zákazníka má na starosti příslušný prodejce Truck Point, který zajišťuje rovněž správu koster použitých pneumatik a jejich protektoraci vyspělou technologií Bandag.

Ve vozovém parku autodopravy Resl nalézají uplatnění zejména pneumatiky Bridgestone M749 na poháněných nápravách, R249 EVO na vodicích nápravách a R168 na návěsech. Po opotřebování původního dezénu jsou pneumatiky protektorovány originálními dezény Bridgestone M749 a R168. Tímto způsobem je maximalizována životnost pneumatik při současném snížení celkových nákladů na pneumatiky na kilometr, aniž by bylo nutné dělat kompromisy v oblasti bezpečnosti. Řidiči náchodského dopravce si pochvalují dobré jízdní vlastnosti, zatímco vysoké kilometrové výkony jsou důvodem ke spokojenosti účetního oddělení.

O Bridgestone Total Tyre Care
Program produktů a zákaznických služeb Bridgestone Total Tyre Care je postaven na třech pilířích: Total Tyre Services, Total Tyre Life a Total Tyre Systems. Pod hlavičkou Total Tyre Services je sdružen profesionální servis pneumatik a asistenční služba po celé Evropě. Více než 2400 profesionálních prodejců pneumatik Truck Point v 29 zemích tvoří nejrozsáhlejší nezávislou celoevropskou síť. Total Tyre Systems zahrnuje inspekční nástroje a individuálně přizpůsobené zprávy. Nejvyšší úroveň těchto služeb používá interaktivní inspekční nástroj pneumatik Bridgestone T2i, který sleduje tlak vzduchu v pneumatikách a hloubku dezénu. A nakonec Total Tyre Life nabízí pneumatiky a protektory nejvyšší kvality. Stabilní a odolná konstrukce kostry prémiových pneumatik Bridgestone umožňuje vícenásobné protektorování. Řada pneumatik Bridgestone Ecopia snižuje navíc spotřebu paliva díky nízkému valivému odporu.

Cílem programu Total Tyre Care je minimalizovat provozovatelům vozových parků náklady spojené s pneumatikami a zároveň maximalizovat životnost pneumatik bez kompromisů v oblasti výkonu a bezpečnosti. Mezi zásadní rysy programu Total Tyre Care patří flexibilita, která zohledňuje individuální potřeby jednotlivých zákazníků.

Napsal: mensa

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz