Kögel posiluje přítomnost ve Francii  |  Truck manažer  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck manažer » Kögel posiluje přítomnost ve Francii

Kögel posiluje přítomnost ve Francii

 
kogel

pondělí, 1. února 2021

(Tisková zpráva Kögel) Francouzské dopravní sdružení Tred Union získalo společnost Kögel na svou stranu jako silného partnera. Členové Tred Union dosáhli hned dvojnásobné výhody: Na jedné straně ze ziskovosti a udržitelnosti produktového portfolia Kögel, na druhé straně ze silné a dynamické sítě s přizpůsobenými službami.

 

Díky nově vytvořené alianci je Kögel příkladem na francouzském trhu. Všichni členové Tred Union, jedné z předních asociací francouzských přepravců, získávají exkluzivní přístup k široké škále produktů Kögel. Přívěsy Kögel generace NOVUM kombinují nejvyšší kvalitu, maximální hospodárnost a povědomí o udržitelných logistických procesech. Především Kögel Cargo NOVUM: spolehlivý partner pro logistické společnosti, které oceňují stabilní a odolné vozidlo, které je k dispozici v různých variantách rámu a karoserie jako Kögel Cargo Coil, Rail a Coil Rail - vhodné řešení pro každý požadavek.

Se 13 000 vozidly a 150 členy je Tred Union jednou z předních asociací francouzských přepravců. Hlavní oblast odpovědnosti se zaměřuje na následující čtyři oblasti: Přeprava stohovatelného nákladu v úplných a částečných nakládkách, paletová přeprava, logistika a speciální přepravy i přepravy s řízenou teplotou.

Řešení šitá na míru pro každého zákazníka

V souladu s heslem společnosti „Ekonomika v souladu s ekologií - protože nám na tom záleží“ nabízí společnost Kögel svým zákazníkům nejvyšší možnou míru přizpůsobení nejen při výběru vozidla, ale také při financování a leasingu, které lze ideálně přizpůsobit konkrétním požadavkům zákazníka. Kromě těchto řešení podporují Kögel a Tred Union každý zákaznický projekt flexibilně a rychle, aby byla zajištěna nejlepší možná ekonomická účinnost.

Silný tým pod zkušeným vedením

S více než 20 lety zkušeností v odvětví dopravy a logistiky je Jerome Grau zkušeným odborníkem v čele společnosti Kögel ve Francii. 50letý Francouz je odpovědný za veškeré prodejní, obchodní a servisní činnosti bavorského výrobce přívěsů a těší se na nová partnerství: „S Tred Union na naší straně spojujeme naše kompetence a máme ideální pozici na francouzském trhu. S pomocí francouzského týmu a našich prodejců budeme i nadále rozšiřovat přítomnost společnosti Kögel na trhu a posilovat vztahy se zákazníky“.

 

 

 

 

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz