PEMA pomáhá s financováním  |  Truck dodavatel  |  Aktuality  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Aktuality » Truck dodavatel » PEMA pomáhá s financováním

PEMA pomáhá s financováním

 
pema

čtvrtek, 25. července 2019

PEMA nově nabízí dopravcům možnost úpravy doby pronájmu, a to přesně podle potřeb odpovídajících jejich byznysu. „Našim zákazníkům chceme být silným partnerem, o kterého se mohou opřít. V případě přerušení toku jejich zakázek, ať z důvodu odběratelsko-dodavatelských, či výpadku řidiče, nabízíme možnost přerušení nájmu a s tím související vyrovnání jejich cash flow. Jednoduše - pokud nejezdím, neplatím,“ říká Jan Hák, obchodní ředitel PEMA Praha.

 

PEMA uvedenou nabídkou reaguje na narůstající tlak, který vyvíjí situace na trhu autodopravy. Dlouhé splatnosti faktur, krátkodobé smlouvy a nedostatek řidičů tlačí na větší flexibilitu, kterou pronájem dopravní techniky nabízí. „Díky našemu silnému zázemí dokážeme naše zákazníky, tedy dopravce využívající pronájem našich nákladních vozidel, podpořit v situaci, kdy se jejich zakázky ze strany jejich klientů na nějaký čas zastaví. Ve většině průmyslových oborů je to poměrně běžná situace a my chceme být našim klientům silným partnerem,“ říká Jan Hák.

V praxi to znamená, že klient společnosti PEMA, který má uzavřenou nájemní smlouvu na 12 měsíců, může dvakrát za rok nahlásit přerušení nájmu v celkové délce jednoho měsíce. Při uzavření smlouvy na tři roky je možné přerušení nájmu až na tři měsíce. O každý měsíc přerušení je pak prodloužena celková doba pronájmu. Během přerušení nájmu se zákazníkovi neúčtuje pronájem vozidla, pouze vedlejší náklady. „Pokud tedy dopravce čelí výpadku v objednávkách a tím logicky i platbách klientů, naše variabilní doba pronájmu situaci pomáhá řešit a v daný moment vyrovnává cash flow zákazníka,“ uzavírá Jan Hák.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz