Na DKV Truck Service spoléhá stále více řidičů  |  Truck & Business

     
 

Truck & Business » Na DKV Truck Service spoléhá stále více řidičů

Na DKV Truck Service spoléhá stále více řidičů

 
dkv

neděle, 4. května 2014

DKV Euro Service ročně registruje zhruba 300 000 požadavků na řešení technických problémů během cesty. Prostřednictvím nepřetržité asistenční služby DKV Truck Service vyřešilo v loňském roce na 300 000 řidičů kamionů technický problém. Oproti předchozímu roku vzrostl počet žádostí o pomoc v nouzi o více než 10 000.

 

„Díky zjednodušení systému pro zajišťování asistenční služby a rozšíření využívané servisní sítě se nám podařilo ve většině případů poskytnout odbornou pomoc do 30 minut od nahlášení závady,” říká Manfred Detela, ředitel divize Vehicle Services DKV Euro Service. Služba je dostupná pro majitele karty DKV prostřednictvím tísňové linky 00800 365 24 365 ve 38 evropských zemích.

Podle M. Detela lze 95 % poruch řešit přímo na místě. Nejčastějšími příčinami přerušení jízdy bývají poškozené pneumatiky a závady na elektronice. Asistenční služba DKV Truck Service zahrnuje odstraňování poruch, vyproštění, odtah či zprovoznění vozidla a dokonce i zprostředkování náhradního automobilu. Mimo to zajišťuje přepravu vozidel zpět do země původu, překládku nákladu, tlumočnické a překladatelské služby, rezervace hotelů pro řidiče a doprovod, rezervaci jízdenek a pomoc při výměně či získání nových dokladů. Pracovníci asistenční služby poskytují rovněž bezplatný informační servis, který zahrnuje například zjištění adresy nejbližšího servisu, čerpací stanice apod. Pro lepší kontrolu nákladů za služby DKV Truck Service si mohou zákazníci stanovit individuální limit pro výši plnění za služby spojené s nouzovým voláním. Do zvoleného limitu může řidič vozidla platit kartou DKV bez schvalování. Pokud by byla cena vyšší, DKV obratem zákazníka zkontaktuje a on sám se rozhodne, zda má být služba poskytnuta.

 

 

Napsal: Redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@truck-business.cz