Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 1 | Datum: 25. září 2023 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Ve středu 27. září 2023 vychází podzimní vydání Truck & business jako příloha týdeníku Ekonom a paralelně ve vlastní distribuční síti. Hlavním tématem je tentokrát „zelená“ doprava a názory manažerů českých autodopravních a logistických společností na tuto problematiku. Zajistěte si nové číslo společně s Ekonomem, případně v elektronické podobě na digiport.cz

Eurowag: komplexní podpora tranformace fleetů

Jakým způsobem mohou produkty společnosti Eurowag přispět k čistší a udržitelnější silniční autodopravě? Odpovídá Miroslav Novák, Country Manager CZ/SK, Sales, EUROWAG – W.A.G. payment solutions a.s. celý článek »

eActros 600 již příští rok

Jak se do vaší každodenní činnosti dodavatele prémiových nákladních vozidel promítají „zelená témata“ současnosti? Kladou na tato témata větší důraz i vaši zákazníci a jaké modelové řady jsou v tomto směru nejvyspělejší? celý článek »

E-kamion zatím jen pro městské rozvozy

Ing. Petr Kozel, Sales and Marketing Manager, VCHD Cargo a.s., Kladno odpovídá na otázku našeho aktuálního Barometru silniční autodopravy o "zelených" tématech a společenské odpovědnosti v oblasti ekologie. celý článek »

Po roce 2025 pouze klimaticky neutrální distribuční centra

"Zelená témata se ve světě logistiky objevují čím dál častěji. Mezi našimi zákazníky lze identifikovat dvě základní skupiny s odlišnými přístupy k dosažení environmentálních, sociálních a správních (ESG) cílů," říká Kateřina Rázlová, vceprezidentka transportu pro střední a východní Evropu, DHL... celý článek »

Elektrická nákladní vozidla nelze momentálně profitabilně provozovat.

V současné době ze všech médií můžeme vnímat tlak na podporu ekologických „zelených“ vozidel, zejména elektrických. Kafka Transport a.s. je společnost, která se snaží jít s dobou a být u inovací v dopravě a logistice. Projekt musí ale dávat ekonomický smysI, abychom se do něj pustili. Proto jsme v... celý článek »

Rostoucí podíl elektromobilů zvyšuje uhlíkovou stopu v dopravě

"Jako 100% dodavatel automobilového průmyslu, který je v oblasti redukce CO2 pod enormním tlakem, jsou pro nás „zelená“ témata denním chlebem. Přestože celá flotila nyní splňuje emisní normu Euro 6, stále jsme poměrně velkým producentem CO2, říká Libor Šádek, generální ředitel HÖDLMAYR Logistics... celý článek »

Přípravy nejvýznamnější akce v oboru autobusů, veletrhu CZECHBUS, jsou v plném proudu

Plánovaná veletržní sezóna letošního podzimu v PVA EXPO PRAHA přinese i 12. ročník největšího středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS. Souběžně se bude konat i 2. ročník veletrhu SCTS - SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS, který se bude věnovat dopravní infrastruktuře chytrých měst a... celý článek »

Hlasujte

Jaká značka poskytuje v Česku nejlepší zákaznický servis?
Mercedes-Benz 12%
 
MAN 6%
 
DAF 6%
 
Scania 12%
 
Jiná 65%
 

Více »

V tomto čísle

  • Eurowag: komplexní podpora tranformace fleetů
  • eActros 600 již příští rok
  • E-kamion zatím jen pro městské rozvozy
  • Po roce 2025 pouze klimaticky neutrální distribuční centra
  • Elektrická nákladní vozidla nelze momentálně profitabilně provozovat.
  • Rostoucí podíl elektromobilů zvyšuje uhlíkovou stopu v dopravě

Více »

© 2023 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr