Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 2 | Datum: 22. března 2018 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Novinky ze světa silniční autodopravy a logistiky

Podívejte se na zajímavé zprávy ze světa silniční autodopravy v našem newsletteru. Těšte se na první letošní tištěné vydání, které vychází již příští týden. 

DAF slaví 90. Tradice se snoubí s moderní současností

1. dubna 1928 si nizozemský inženýr Hub van Doorne založil v Eindhovenu malou dílnu. Z těchto skromných začátků se společnost DAF postupně rozvinula v jedničku mezi výrobci nákladních vozidel, která je proslulá svými inovacemi, kvalitou a efektivitou. celý článek »

Zlínská firma oceněna za vážení projíždějících vozidel, VIDEO

Na největším světovém veletrhu dopravní infrastruktury Intertraffic byli vyhlášeni vítězové v soutěži inovativních produktů. Český zástupce CROSS Zlín získal první místo za unikátní systém vážení vozidel za jízdy OptiWIM. celý článek »

UPS s novou technologií nabíjení

UPS zavádí v Londýně nové nabíjecí technologie inteligentní sítě Smart Grid . Ta umožní rychlonabíjení všech tamních 170 elektrických vozidel najednou. celý článek »

AVIA Motors získala homologaci a zahájila dodávky dealerům

Přeloučská automobilka AVIA Motors usilovně pracuje na svém návratu. Získala homologaci pro svou nejnovější modelovou řadu INITIA, rozjela její výrobu a dodává na trh i náhradní díly, o které je velký zájem. celý článek »

Renault Trucks loni rostl výrazně rychleji než celý trh

Renault Trucks v roce 2017 zvýšil své prodeje na celkový počet 49 930 jednotek vozidel, což představuje nárůst o 4%. V kategorii vozidel s hmotností nad 6 t narostly prodeje dokonce o 7%. V tomto segmentu zaznamenal Renault Trucks nejvyšší nárůst na evropském a francouzském trhu. ... celý článek »

DKV a Innogy spojují síly v elektromobilitě

Přední německá energetická společnost innogy a DKV Euro Service, celoevropský poskytovatel služeb pro dopravce, plánují provozovatelům firemních vozových parků nabídnout komplexní celoevropské služby v oblasti elektrické mobility. Společnosti hodlají za tímto účelem založit společný podnik ve formě... celý článek »

DAF Mechanik roku 2017/18

Samotná technická kvalita vozidel je pouze jedním z článků, které dělají z výrobce vozidel pro jeho zákazníky partnera na úrovni. Dalším důležitým aspektem je špičková úroveň servisní sítě, reprezentovaná především lidmi, kteří ji tvoří, tedy přijímacími techniky a... celý článek »

Scania úspěšná v textu německého časopisu

Nová generace nákladních vozidel značky Scania zvítězila podruhé za sebou v nejkomplexnějším testu nákladních automobilů. Německé vydavatelství Euro Transport Media tentokrát vedle sebe postavilo vozidla se střední výškou kabiny a výkonem motoru okolo 450 koní. celý článek »

Značce DAF se loni mimořádně dařilo

Společnost DAF Trucks dosáhla v roce 2017 mnoha významných úspěchů po celém světě. Na evropském (EU + 2) trhu získala v kategorii těžkých vozidel (nad 16 tun) tržní podíl 15,3 % a v kategorii lehkých vozidel vzrostl tento podíl na 10,5 %. Kromě toho bylo mimo Evropu dodáno více než 9 000... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys 2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to 2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme 3%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat 96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Transport & logistika 2017
  • Speciální úpravy Tatry
  • Prognózy a skutečnost

Více »

© 2018 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr