Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 3 | Datum: 1. listopad 2017 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Kögel pro Unterer Logistics

Firma Unterer GmbH se sídlem v rakouském městě Kundl rozšiřuje svůj vozový park čítající už teď více než 605 vozů o nových 105 návěsů Kögel Lightplus. Unterer Logistics je v oblasti mezinárodní logistiky známým pojmem. Tato společnost se pohybuje na trhu již 54 let, disponuje 5 000 m² skladových... celý článek »

Řidiči MKD zatím vyjmuti ze směrnice o vysílání pracovníků

Ministři států EU se v Lucemburku dohodli, že řidiči mezinárodní dopravy nebudou podléhat revizi směrnice o vysílání pracovníků, dokud nebudou podmínky jejího uplatňování stanoveny specifickým předpisem. To je správný krok, který i Česmad Bohemia prosazoval řadu měsíců. Je to ovšem pouze krok... celý článek »

LOG-IN 2017: úspěšný projekt má další díl

Celodenní program tvořený pěti atraktivními případovými studiemi, pěti inspirativními inovacemi a dvěma panelovými diskusemi na vysoce aktuální témata hýbajícími světem logistiky. To vše přinesl 14. ročník fóra LOG-IN, který se konal v reprezentativních prostorách Kongresového centra ČNB v Praze.... celý článek »

Tatra na Agritechnice

V polovině listopadu se bude v Německém Hannoveru konat tradiční veletrh Agritechnica. Jde o jednu z největších výstavních událostí v oblasti zemědělských technologií a strojů na světě. Letos na veletrhu bude zastoupena i kopřivnická společnost Tatra Trucks. celý článek »

Scania představí v Česku Irizar i6s

Od 21. do 23. listopadu 2017 představí Scania v prostorách pražského Výstaviště v Holešovicích své nejnovější modely pro městskou, příměstskou i dálkovou dopravu a dojde i na jednu premiéru. Vůbec poprvé bude v České republice vystaven model Scania Irizar i6s. Nad 7. ročníkem středoevropského... celý článek »

Volvo začíná prodávat vozidla na LNG

Společnost Volvo právě zahajuje prodej vozidel, která dokáží snížit množství emisí CO2 o 20 až 100 %. Společnost Volvo Trucks svým důrazem na nové, energeticky úsporné technologie pro plynem poháněná vozidla umožňuje významně snížit negativní dopad těžké regionální a dálkové přepravy na životní... celý článek »

Tatra nabízí odkup starších vozidel

Společnost TATRA TRUCKS začala nabízet majitelům starších nákladních vozidel Tatra jejich výhodný odkup spojený se zajímavými podmínkami při koupi nového vozu. Tento unikátní projekt kopřivnické automobilky se bude zatím týkat pouze českého a slovenského trhu. celý článek »

DAF s novým ředitelem

V polovině září byl oficiálně jmenován do funkce ředitele zastoupení výrobce nákladních vozidel DAF pro Českou republiku a Slovensko, společnosti DAF Trucks CZ, s. r. o., pan Luděk Šlajer. celý článek »

Dny dobrodružství s Renault Trucks

V pořadí již třetí, úspěšný ročník akce pod názvem Renault Trucks & MKR adventure days zorganizovala značka Renault Trucks pro své zákazníky a novináře ve spolupráci s židovickou stájí MKR Technology. V uplynulém týdnu od 18. do 22. září 2017 přivítali společně ve slovenské Sekuli na 750 zákazníků... celý článek »

Volvo věří LNG

Pokud se nafta nahradí zkapalněným zemním plynem nebo bioplynem, lze u těžkých nákladních vozidel významně snížit úroveň emisí CO2. Zkapalněný zemní plyn (LNG) se v současnosti využívá především v průmyslových provozech. Z hlediska pohonu vozidel má ale výjimečné předpoklady stát se... celý článek »

Hlasujte

Vyplatí se dnes podnikání v silniční autodporavě?
Ano, je to dobrý byznys2%
 
Už to není, co to bývalo, ale stále to stojí za to2%
 
Je to boj, tak tak se uživíme2%
 
Je to už o ničem, koukáme, jak z toho vycouvat96%
 

Více »

V tomto čísle

  • Automuzeum Praga končí?
  • Avia Euro 6 z Přelouče
  • Iniciativy navržené evropskou komisí podpoří čistou dopravu

Více »

© 2017 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr