Předplatné | e-Truck & business | Inzerce

Číslo: 11 | Datum: 14. listopad 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Úvodní slovo

Nové číslo Truck & business

Za několik dní vychází nové číslo magazínu Truck & business pro řídící pracovníky v oblasti autodopravy a logistiky. Již nyní si můžete přečíst několik článků z jeho obsahu, když kliknete na aktuální titulku na www.truck-business.cz nebo přes tento newsletter.

MÝTNÉ: Úprava sazeb od roku 2015

Již v r. 2013 se v tomto časopisu objevily připomínky společnosti Inoxive týkající se zvýhodnění sazeb mýtného pro vozidla s emisní třídou EURO V a vyšší. Ponechání ve stejné výši od r. 2007 bylo motivováno snahou o obnovu zastaralého vozového parku. To na druhé straně vedlo k nárůstu jejich výkonů... celý článek »

Ohlédnutí za vším, co k vozům patří

Poslední den veletrhu Automechanika - konal se ve dnech 16. až 20. září 2014 a bylo na něm k vidění vše, co se týká vozidel, avšak povětšinou vyjma vozidel samotných - jsme se za brány výstaviště vydali i my. Jaké lahůdky tentokrát připravil veletrh, který se na frankfurtském výstavišti rozkládal... celý článek »

Alternativy pohonu automobilů

Konference AUTOSYMPO se v roce 2014 podruhé konala jako celostátní dvoudenní akce s podporou světové federace společností automobilových inženýrů a techniků FISITA. Konference je tradičně místem setkání odborníků z oblasti výzkumu, výroby a legislativy, kteří se zabývají silniční dopravou a... celý článek »

Ekotest: Nissan e-NV200

V rámci našich ekotestů dnes prezentujeme vozidlo ze země, která patří k nejprogresivnějším v oblasti vývoje a využití elektromobilů. Není to ovšem poprvé, co se typ NV200 letos objevuje na stránkách T&b. K testu vozidla se spalovacím motorem a ke krátké informaci o elektrické verzi, viz č 2/2014... celý článek »

Proč ubývá profesionálních řidičů?

V České republice usedá denně za volanty zhruba tři sta tisíc profesionálních řidičů. Každý rok z nich tuto profesi opustí okolo dvaceti tisíc. V článku Profesionání řidiči stárnou, viz T&b 4/2013, se k této problematice vyjadřoval odborník z Centra dopravního výzkumu. V článku jsme uvedli, že... celý článek »

MyFleet ve Frýdku-Místku znají

Portál MyFleet společnosti Goodyear představuje rychlou a profesionální platformu pro komunikaci mezi dopravcem, servisním poskytovatelem a společností Goodyear. MyFleet umožňuje provádět vzájemné obchodní transakce i běžnou komunikaci, čímž se komplexní služby pneuhospodářství stávají dostupnými i... celý článek »

Hlasujte

Používáte pro komunikaci své firmy či pro její reklamu Facebook nebo jiné sociální sítě?
Ano a aktivně 94%
 
Profil máme založený, ale moc s ním nepracujeme 1%
 
Nepoužíváme, ale uvažujeme o tom 1%
 
Nepoužíváme a používat nebudeme 6%
 

Více »

V tomto čísle

  • MÝTNÉ: Úprava sazeb od roku 2015
  • Ohlédnutí za vším, co k vozům patří
  • Alternativy pohonu automobilů
  • Ekotest: Nissan e-NV200
  • Proč ubývá profesionálních řidičů?

Více »

© 2014 Club91 s.r.o. | www.truck-business.cz | Odhlásit odběr